Povezane vesti

Tadić: Odluka o mojoj kandidaturi kad izmerimo šta je korisno i bitno za stranku

Tadić: Odluka o mojoj kandidaturi kad izmerimo šta je korisno i bitno za stranku

N1 Info 20.02.2022
Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić izjavio je da će odluku o svojoj eventualnoj kandidaturi za predsednika Srbije na izborima 3. aprila doneti nakon što se "izmeri šta je korisno i bitno za stranku". Tadić, koji je bivši predsednik… »
Tadić: Da li ću se kandidovati na predsedničkim izborima zavisi od toga šta je korisno za stranku

Tadić: Da li ću se kandidovati na predsedničkim izborima zavisi od toga šta je korisno za stranku

Beta 20.02.2022
Predsednik Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić izjavio je danas da će odluku o svojoj eventualnoj kandidaturi za predsednika Srbije na izborima 3. aprila doneti nakon što se "izmeri šta je korisno i bitno za stranku". Tadić, koji je bivši… »
Tadić: Da li ću se kandidovati na predsedničkim izborima zavisi od toga šta je korisno za stranku

Tadić: Da li ću se kandidovati na predsedničkim izborima zavisi od toga šta je korisno za stranku

Radio sto plus 20.02.2022
„To što ljudi misle da imam ego i da hoću da budem predsednik konstantno, nikada me to nije vodilo u politici, samo princip korisnosti za gradjane i zemlju“, rekao je Tadić. On je dodao da predsednik Srbije može da bude i predsednik stranke i da… »

Vesti dana »