Povezane vesti

BDP proslavio 75. Rođendan: Mileni Zupančič priznanje Tatjana Lukjanova, a nagrađeni Vesna čipčić i andrija kuzmanović

BDP proslavio 75. Rođendan: Mileni Zupančič priznanje Tatjana Lukjanova, a nagrađeni Vesna čipčić i andrija kuzmanović

Kurir 20.02.2022
Beogradsko dramsko pozorište obeležilo je danas 75. rođendan dodelom nagrada, a upravnik Jug Radivojević najavio je pokretanje sopstvene televizije, ali i novu, četvrtu scenu. - Naša fondacija za mlade talente će poneti ime Marka Živića, a njen… »
Andrija Kuzmanović Plakao sam zbog Živića: Njegova smrt je ostavila veliku tugu i bol na mojoj duši koji nikad neće proći

Andrija Kuzmanović Plakao sam zbog Živića: Njegova smrt je ostavila veliku tugu i bol na mojoj duši koji nikad neće proći

Kurir 20.02.2022
Beogradsko dramsko pozorište obeležilo je danas 75. rođendan dodelom nagrada, a za glumačku bravuru nagrađen je Andrija Kuzmanović. On je osvojio priznanje za rolu Osman-paše u predstavi "Zelena čoja Montenegra" Mome Kapora, u saradnji sa Zukom… »
To je magija! Dodelom nagrada Beogradsko dramsko proslavilo 75. rođendan

To je magija! Dodelom nagrada Beogradsko dramsko proslavilo 75. rođendan

Nova 20.02.2022
Beogradsko dramsko pozorište proslavilo je 75. rođendan tradicionalnom dodelom nagrada i slavljem u čast glumaca i reditelja, a priznanja su poneli Andrija Kuzmanović, Vesna Čipčić, Milena Zupančič i ansambl predstave "Tiho teče Misisipi"… »

Vesti dana »