Povezane vesti

‘Ja najbolje znam Kako se osećao željko’: Nebojša Čović o finalu Kupa, transparentu koji je upućen Žocu i…

‘Ja najbolje znam Kako se osećao željko’: Nebojša Čović o finalu Kupa, transparentu koji je upućen Žocu i…

Hot sport 21.02.2022
Crveno-beli su sinoć potpuno zasluženo slavili protiv Partizana u finalu Kupa Radivoja Koraća. Pobedili su sinoć izabranici Dejana Radonjića ekipu Partizana ubedljivim rezulatom 85:68 i tako odbranili trofej koji su osvojili prošle godine. Tim sa… »
Bizarni momenti sa finala Kupa: Pingvin u Nišu, laseri i baklje u loži

Bizarni momenti sa finala Kupa: Pingvin u Nišu, laseri i baklje u loži

Nova 21.02.2022
Crvena zvezda je osvojila Kup Radivoja Koraća dominantnom predstavom tokom čitavog turnira, a u finalu je održala čas košarke Partizanu rezultatom 85:68. Krcate tribine, zapaljiva atmosfera, veliko interesovanje kompletne javnosti – Kup je podsetio… »
"Žućkova levica" sa radonjićevim pečatom: Najtrofejniji Zvezdin trener doneo 13. Pehar na Mali Kalemegdan

"Žućkova levica" sa radonjićevim pečatom: Najtrofejniji Zvezdin trener doneo 13. Pehar na Mali Kalemegdan

Mondo 21.02.2022
Trofejni stručnjak sa ekipom uradio perfektan posao na Kupu Koraća. Trofejni stručnjak sa ekipom uradio perfektan posao na Kupu Koraća. Crvena zvezda osvojila je dominantnom igrom protiv Partizana 11. put trofej nacionalnog Kupa, a pod vođstvom… »
‘Pokazali smo da smo zreliji i iskusniji’: Kalinić blista nakon osvojenog Kupa, otkrio da li mu prija ‘uloga’ lidera!

‘Pokazali smo da smo zreliji i iskusniji’: Kalinić blista nakon osvojenog Kupa, otkrio da li mu prija ‘uloga’ lidera!

Hot sport 21.02.2022
Uspeli su sinoć košarkaši Crvene zvezde da savladaju Partizan u finalu Kupa Radivoja Koraća, i potpuno zasluženo odbrane trofej. Nikola Kalinić je sinoć postigao 18 poena. Nakon utakmice, Zvezdin krilni centar je istakao da je njegova ekipa… »
Mijailović: Čestitam Zvezdi, Grobari me nisu gađali bakljom, sraman transparent Delija

Mijailović: Čestitam Zvezdi, Grobari me nisu gađali bakljom, sraman transparent Delija

Sportski žurnal 21.02.2022
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović čestitao je Crvenoj zvezdi na osvajanju Kupa Radivoja Koraća i otkrio da ga niko nije gađao bakljom i da je loža u kojoj je bio slučajno zapaljena. „Pre svega želim da čestitam treneru i igračma našeg… »
Oglasio se novinar zbog kojeg je Željko Obradović izgubio živce

Oglasio se novinar zbog kojeg je Željko Obradović izgubio živce

Nova 21.02.2022
Velika prašina se podigla zbog konferencije Željka Obradovića nakon finala Kupa Radivoja Koraća u kojem je Crvena zvezda savladala Partizan rezultatom 85:68. Željka Obradoviča je isprovociralo pitanje novinara iz Pirota o dva teška poraza od Crvene… »
Veliki Željko Obradović: Utakmica je i dalje trajala, a Žoc je prišao klupi Crvene zvezde i raspametio čitavu halu…

Veliki Željko Obradović: Utakmica je i dalje trajala, a Žoc je prišao klupi Crvene zvezde i raspametio čitavu halu…

Hot sport 21.02.2022
Uvek je pokazivao poštovanje prema protivniku. Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u finalu Kupa Radivoja Koraća ubedljivim rezultatom 85:68 i tako odbranili titulu koju su osvojili prošle godine. Iako je ovo težak poraz za crno-bele… »
Mijailović: Baklja greškom stigla do nas

Mijailović: Baklja greškom stigla do nas

N1 Info 21.02.2022
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović oglasio se posle poraza (85:68) njegovog kluba od Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća. „Pre svega želim da čestitam treneru i igračima našeg gradskog rivala na zasluženoj pobedi. Siguran sam da će… »
Obradović planuo posle pitanja, objavljen snimak incidenta: Imam ime i prezime

Obradović planuo posle pitanja, objavljen snimak incidenta: Imam ime i prezime

Nova 21.02.2022
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan sa 85:68 u finalu Kupa Radivoja Koraća, a nakon meča je Željko Obradović žestoko reagovao nakon pitanja jednog novinara. Naime, Obradović je saslušao svako pitanje novinara. Ipak, pitanja su često… »
„Sraman naručeni transparent“: Ostoja Mijailović o baklji u loži i paroli navijača Zvezde

„Sraman naručeni transparent“: Ostoja Mijailović o baklji u loži i paroli navijača Zvezde

Hot sport 21.02.2022
Predsednik KK Partizan se oglasio dan nakon finala Kupa Radivoj Korać. Ostoja Mijailović je doživeo neprijatnu situaciju u niškom ‘Čairu’, kada je zbog baklje koja je ispala navijačima Partizana, izbio požar u loži gde je on sedeo, nakon što… »
Kalinić: Prija mi uloga lidera

Kalinić: Prija mi uloga lidera

Sport klub 21.02.2022
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić rekao je da je njegov tim odigrao zrelo protiv Partizana i tako zaslužio trofej Kupa Radivoja Koraća. „Bili smo sjajni, konačno smo odigrali poprilično zrelo svih 40 minuta. Odlična atmosfera, ovo je ono… »
Zvezdini odgovori na sva pitanja - Šta je trofej doneo crveno-belima?

Zvezdini odgovori na sva pitanja - Šta je trofej doneo crveno-belima?

Sportske.net 21.02.2022
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su prošle večeri Kup Radivoj Korać pobedivši Partizan sa 85:68 u niškom "Čairu". Bila je to impresivna partija ekipe Crvene zvezde koja je uspela da odbrani trofej, a u isto vreme izjednači se sa Partizanom po… »
Mijailović o incidentu sa bakljom: "Bolje meni nego drugom, sraman transparent navijača Zvezde!"

Mijailović o incidentu sa bakljom: "Bolje meni nego drugom, sraman transparent navijača Zvezde!"

Sportske.net 21.02.2022
Partizan je sinoć u Nišu poražen od Crvene zvezde rezultatom 85:68 u finalu Kupa Radivoja Koraća. U finišu susreta u hali Čair, dogodio se incident u loži u kojoj se nalazio predsednik "crno-belih" Ostoja Mijailović. Jedna slučajno ubačena… »
Mijailović: Baklja greškom stigla do nas

Mijailović: Baklja greškom stigla do nas

Sport klub 21.02.2022
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović oglasio se posle poraza (85:68) njegovog kluba od Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća. „Pre svega želim da čestitam treneru i igračima našeg gradskog rivala na zasluženoj pobedi. Siguran sam da će… »
Mijailović se oglasio posle požara u loži, zasmetao mu sramni transparent

Mijailović se oglasio posle požara u loži, zasmetao mu sramni transparent

Nova 21.02.2022
Tokom finalne utakmic eKupa Radivoja Koraća u kojoj je Crvena zvezda savladala Partizan rezultatom 85:68, desio se incident kada je baklja koju su zapalili navijači Partizana završila u loži u kojoj je sedeo predsednik crno-belih Ostoja Mijailović… »
"Niš mi je dugovao trofej": Stefan Marković se osvetio Partizanu

"Niš mi je dugovao trofej": Stefan Marković se osvetio Partizanu

Večernje novosti 21.02.2022
FOTO: KSS Crvena zvezda sinoć je u finalu nacionalnog kupa pobedila Partizan 85:68 u niškom Čairu. - Prelepo, baš sam rekao da mi Niš duguje trofej, jer sam sa Hemofarmom ispadao u polufinalu i finalu. Presrećan sam stvarno. Hvala stručnom štabu i… »
Obradović: Igrači su 'izgoreli', nismo bili na nivou

Obradović: Igrači su 'izgoreli', nismo bili na nivou

Novi magazin 21.02.2022
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je večeras da njegovi igrači nisu bili na nivou kakav je očekivao, ali i da se nada da će poraz u finalu Kupa biti dodatno iskustvo za tim. "Čestitam Crvenoj zvezdi na zasluženoj pobedi… »
Radonjić: Ceo turnir smo igrali dobro i konstantno

Radonjić: Ceo turnir smo igrali dobro i konstantno

Novi magazin 21.02.2022
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je večeras da je njegov tim ceo turnir Kupa Radivoja Koraća odigrao jako dobro, kao i da je veoma zadovoljan posle osvajanja trofeja. "Čitav turnir smo odigrali jako dobro i konstantno u svim… »
Novinar isprovocirao Obradovića: Trener Partizana ušao u raspravu na konferenciji, sve zbog jednog pitanja (video)

Novinar isprovocirao Obradovića: Trener Partizana ušao u raspravu na konferenciji, sve zbog jednog pitanja (video)

Hot sport 21.02.2022
Treneru Partizana Željku Obradoviću nije bilo prijatno na konferenciji za medije nakon finala Kupa Radivoj Korać. Crno-beli su u meču za trofej izgubili od Crvene zvezde, a nakon utakmice jedan novinar je izbacio iz takta kormilara Parnog valjka… »
Obradović posle poraza: To kako se Smailagić povredio, o tome ćemo da pričamo

Obradović posle poraza: To kako se Smailagić povredio, o tome ćemo da pričamo

Nova 21.02.2022
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je poraza od Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća rezultatom 85:68, da njegovi igrači nisu bili na nivou kakav je očekivao, ali i da se nada da će poraz u finalu Kupa biti dodatno iskustvo… »
Kalinić: Nije Partizan loše odigrao, mi smo bili bolji

Kalinić: Nije Partizan loše odigrao, mi smo bili bolji

Nova 21.02.2022
Košarkaši Crvene zvezde osvojilii su Kup Radivoja Koraća, pošto u finalu u Nišu pobedili Partizan 85:68 (20:13, 29:15, 18:18, 18:22). Nikola Kalinić je rekao da je njegov tim odigrao zrelo i iskusno tokom celog finala Kupa Radivoja Koraća i da je… »
Šlag na torti Zvezdinog slavlja - Bili Beron!

Šlag na torti Zvezdinog slavlja - Bili Beron!

Sportske.net 21.02.2022
Košarkaš Zenita Bili Beron nije ostao imun na osvajanje Kupa Radivoj Korać ekipe Crvene zvezde, čiji je nekada bio igrač. U toku svog boravka na Malom Kalemegdanu, Bili Beron je podigao sve trofeje izuzev Kupa Radivoj Korać. Tada je vlasništvo nad… »
Dejan Radonjić: "Nismo mislili da će ići ovoliko glatko"

Dejan Radonjić: "Nismo mislili da će ići ovoliko glatko"

Sportske.net 21.02.2022
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je zadovoljan nastupom svog tima tokom čitavog turnira održanog u Nišu. Njegov sastav je prošle večeri u dvorani "Čair" bio ubedljiv protiv Partizana (85:68) u Kupu Radivoj Korać i… »
Pitanje o dva poraza od Zvezde naljutilo Obradovića

Pitanje o dva poraza od Zvezde naljutilo Obradovića

Sportske.net 21.02.2022
Dolazak Željka Obradovića na klupu Partizana je sam po sebi odmah izazvao velika očekivanja od strane navijača crno-belih koji su nestrpljivi da se njihov klub vrati na nekadašnje šampionske staze, ali Zvezda mu to još uvek ne dozvoljava. Večeras… »
Incident na Obradovićevoj konferenciji, Žoc poludeo na novinara nakon pitanja

Incident na Obradovićevoj konferenciji, Žoc poludeo na novinara nakon pitanja

Nova 21.02.2022
Tokom konferencije za medije Željka Obradovića došlo je do sukoba trenera Partizana sa jednim novinarom. Nakon što je okončan uvodni deo konferencije a novinarima dozvoljeno da čuvenom Žocu postave pitanja, došlo je do manjeg incidenta, kada je… »

Vesti dana »