Povezane vesti

Podstanar koji živi sa 10 evra: Neverovatna priča prvog tamnoputog reprezentativca Italije

Podstanar koji živi sa 10 evra: Neverovatna priča prvog tamnoputog reprezentativca Italije

Večernje novosti 21.02.2022
Foto: EPA Od fudbala se oprostio u niželigašu Virtusu iz Verone pre dve godine. Teška povreda kolena, manjak motivacije, ludi provodi, trošenje novca na alkohol i žene neki su od razloga zašto nije postao ono što su mnogi u njemu videli - naslednik… »
Trebalo da bude novi nesta, ali su ga povreda, alkohol i žene uništili: Trošio sam 20.000 dnevno, a sad imam 10 evra!

Trebalo da bude novi nesta, ali su ga povreda, alkohol i žene uništili: Trošio sam 20.000 dnevno, a sad imam 10 evra!

Mondo 21.02.2022
Buran život ga je doterao do dna. Buran život ga je doterao do dna. On je svojevremeno bio jedan od najvećih talenata italijanskog fudbala, zlatni dečko koji je trebalo da u srcu odbrane "azura" zameni Nestu i Maldinija, ali iako je napravio sasvim… »
Umesto zvezde fudbala, sad je podstanar: Od 20 hiljada do 10 evra dnevno

Umesto zvezde fudbala, sad je podstanar: Od 20 hiljada do 10 evra dnevno

Nova 21.02.2022
Fabijano Santakroče bio je pre deset godina jedan od najvećih talenata italijanskog fudbala. Ipak, nikada nije uspeo da ostvari sva očekivanja, a pre dve godine je i završio karijeru u Virtusu iz Verone. Sada su navijači dobili redak uvid u život… »

Vesti dana »