Povezane vesti
Rio Tinto: Poštujemo odluku Vlade Srbije da poništi projekat Jadar
Nova 21.02.2022
Rio Tinto poštuje odluku Vlade Srbije da poništi uredbu o realizaciji projekta "Jadar", a zemljište i objekte koji su u vlasništvu kompanije nastaviće "odgovorno da održava", navodi se u pisanom odgovoru kompanije Glasu Amerike. Predstavnici… »
Rio Tinto 'poštuje' odluku Vlade Srbije da poništi projekat Jadar
Slobodna Evropa 21.02.2022
"Rio Tinto" poštuje odluku Vlade Srbije da poništi uredbu o realizaciji projekta "Jadar", navodi se u pisanom odgovoru ove kompanije za Glas Amerike 21. februara. Iz kompanije "Rio Tinto" su naveli da će "odgovorno održavati zemljište i objekte koji… »
Rio Tinto: Poštujemo odluku Vlade, odgovorno ćemo održavati zemljište
N1 Info 21.02.2022
Rio Tinto poštuje odluku Vlade Srbije da poništi uredbu o realizaciji projekta "Jadar", a zemljište i objekte koji su u vlasništvu kompanije nastaviće "odgovorno da održava", navodi se u pisanom odgovoru koji objavljuje Glas Amerike. Predstavnici… »
Rio Tinto: Poštujemo odluku Vlade da poništi projekat "Jadar"
Glas Amerike 21.02.2022
BEOGRAD - Rio Tinto poštuje odluku Vlade Srbije da poništi uredbu o realizaciji projekta "Jadar", a zemljište i objekte koji su u vlasništvu kompanije nastaviće "odgovorno da održava", navodi se u pisanom odgovoru Glasu Amerike. Predstavnici… »
Vesti dana »

Južna Koreja dobila novog predsednika: Opozicioni kandidat osvojio 49,4 odsto glasova
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane

Ilon Mask o Trampovom predlogu zakona o budžetu: To je jedna ogavna grozota
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Student koji je ispitivan u policiji: Represija i targetiranje ne mogu proći bez odgovora
Insajder pre 1 satjoš 2 povezane