Povezane vesti

Draža Petrović o Ukrajini: Uvek je teže Vučiću od svih aktera svetske politike

Draža Petrović o Ukrajini: Uvek je teže Vučiću od svih aktera svetske politike

N1 Info 22.02.2022
Glavni i odgovorni urednik lista Danas Dragoljub Draža Petrović kaže za N1 da mi i dalje situaciju sa Ukrajinom i Rusijom gledamo kao neki film, uprkos izjavi predsednika Srbije Aleksandra Vučića, posle odluke njegovog ruskog kolege Vladimira Putina… »
Vučić nakon Putinovog priznanja lnr i dnr: "Zabrinut sam"

Vučić nakon Putinovog priznanja lnr i dnr: "Zabrinut sam"

Pravda 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras, povodom aktuelne situacije u Ukrajini, da će politički pritisci na Srbiju da uvede sankcije Rusiji biti veći nego ikada pre i da je već večeras ima pozive s tim u vezi. Vučić je u interjvuu… »
Vučić: Pritisci na Srbiju će biti veći nego ikad zbog Putinove odluke, traže se „sankcije“

Vučić: Pritisci na Srbiju će biti veći nego ikad zbog Putinove odluke, traže se „sankcije“

Danas 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je posle odluke predsednika Rusije Vladimira Putina o priznanju dve samoproglašene republike na istoku Ukrajine, da pozicija Srbije nije laka i da je dovodi u situaciju u kojoj postoje brojni izazovi, kao i da… »
Izdao sam nalog i zahtev da budemo pripremljeni: Vučić o Rusko-Ukrajinskoj krizi

Izdao sam nalog i zahtev da budemo pripremljeni: Vučić o Rusko-Ukrajinskoj krizi

Večernje novosti 21.02.2022
Foto: AP Photo/Darko Vojinovic - Danas sam nako Sednice izdao nalog Vojsci, kao vrhovni komandant, da u svakom trenutku budu pipremljeni na najbolji mogići način. Nastavljamo da kupujemo ono što je najbolje za odbranu zemlje. Danas u svetu vidite da… »

Vesti dana »