Povezane vesti
Oluja "Junis" oborila čuvenu Njutnovu jabuku
RTV 22.02.2022
LONDON - Oluja "Junis" koja besni severom Evrope, u poslednjih nekoliko dana oborila je mnogo stabala, ali su opaki vetrovi odneli još jednu žrtvu – potomka Njutnove čuvene jabuke. Čuvena jabuka stajala je na ulazu u Botaničku baštu Univerziteta… »
Vesti dana »
![BLOG UŽIVO Studenti blokiraju Pupinov most, lista škola u obustavi još veća: Padaju prve ostavke u Ministarstvu prosvete](https://nstatic.net/442/38929442qdoxhj.jpg)
BLOG UŽIVO Studenti blokiraju Pupinov most, lista škola u obustavi još veća: Padaju prve ostavke u Ministarstvu prosvete
Nova pre 16 minutajoš 3 povezane
![Baltičke zemlje se konačno rastaju od Putina i lukašenka: Više neće biti povezane s električnim mrežama Rusije i…](https://nstatic.net/808/38928808haiorx.jpg)
Baltičke zemlje se konačno rastaju od Putina i lukašenka: Više neće biti povezane s električnim mrežama Rusije i Belorusije, oglasio se Kremlj
Kurir pre 40 minutajoš 9 povezanih
![Tramp sankcionisao Međunarodni krivični sud, Netanjahu mu poklonio zlatni pejdžer](https://nstatic.net/img/logo/s/bbc-news.png)
Tramp sankcionisao Međunarodni krivični sud, Netanjahu mu poklonio zlatni pejdžer
BBC News pre 1 satjoš 19 povezanih