Povezane vesti

Mama i ja smo slučajno ostavile momke u isto vreme: Anastasija izgrmela u seksi čizmama i otkrila sve o Đorđu!

Mama i ja smo slučajno ostavile momke u isto vreme: Anastasija izgrmela u seksi čizmama i otkrila sve o Đorđu!

Mondo 22.02.2022
Anastasija Ražnatović prvi put javno o raskidu sa Đorđem Kuljićem. Anastasija Ražnatović prvi put javno o raskidu sa Đorđem Kuljićem Anastasija Ražnatović i Đorđe Kuljić raskinuli su petogodišnju vezu iako su mesecima unazad živeli… »
Školovao se sa prinčevima, zarađuje milione! Evo šta sve niste znali o Anastasijinom bivšem dečku!

Školovao se sa prinčevima, zarađuje milione! Evo šta sve niste znali o Anastasijinom bivšem dečku!

Svet & Skandal 22.02.2022
Iako je veza Đorđa Kuljića i mlade pevačice, Anastasije Ražnatović važila je za jednu od najstabilnijih, par je ipak odlučio da stavi tačku na svoju ljubav nakon 5 godina. PRINTSCREEN/INSTAGRAM Nedavno su otpočeli i zajednički život u… »
Anastasija uputila brutalnu poruku bivšem dečku? „Bilo bi mi draže da ne pričaš sa drugim ljudima!“

Anastasija uputila brutalnu poruku bivšem dečku? „Bilo bi mi draže da ne pričaš sa drugim ljudima!“

Svet & Skandal 22.02.2022
Mlada pop zvezda raskinula je vezu sa dečkom Đorđem Kuljićem nakon pet godina zabavljanja iako se šuškalo da bi uskoro mogla da usledi veridba. Upućeni tvrde da je uzrok razlaza to što su se udaljili – sve manje vremena provodili su zajedno u… »
DEFINITIVAN KRAJ! Anastasija se oprostila od Đorđa! Emotivan rastanak rastužio komšije!

DEFINITIVAN KRAJ! Anastasija se oprostila od Đorđa! Emotivan rastanak rastužio komšije!

Svet & Skandal 22.02.2022
Iako su se mnogi nadali njihovom pomirenju, Anastasija Ražnatović definitivno je stavila tačku na vezu sa bivšim dečkom Đorđem Kuljićem. Kako Kurir Stars saznaje od Anastasijinih bivših komšija iz luksuzne zgrade na Dorćolu, ona je prethodnog… »
Nosila je kutije, vozač je čekao: Anastasija se iselila iz dupleksa od 750.000 €, otkriveni svi detalji odlaska

Nosila je kutije, vozač je čekao: Anastasija se iselila iz dupleksa od 750.000 €, otkriveni svi detalji odlaska

Mondo 22.02.2022
Pevačica je definitivno stavila tačku na ljubav sa Đorđem Kuljićem, a evo kako je izgledao njen poslednji dolazak u zajednički stan. Pevačica je definitivno stavila tačku na ljubav sa Đorđem Kuljićem, a evo kako je izgledao njen poslednji… »

Vesti dana »