Povezane vesti

Vučić i knez Albert prisustvovali operi Verter

Vučić i knez Albert prisustvovali operi Verter

Euronews 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i knez Albert Drugi od Monaka prisustvovali su večeras operi "Verter" povodom obeležavanja stogodišnjice smrti Alberta Prvog od Monaka. Na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav" objavljena je i zajednička fotografija… »
Princ Albert uručio orden Vučiću

Princ Albert uručio orden Vučiću

Politika 22.02.2022
MONAKO – Princ Albert Drugi od Monaka uručio je danas Veliki krst reda Svetog Šarla predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, koji boravi u poseti Monaku. „Ovaj orden je samo još jedan dokaz poštovanja prema našoj Srbiji i to je ono što njoj na… »
Vučić: Zbog ukrajinske krize i Srbija u problemu, poruka za ambasadora

Vučić: Zbog ukrajinske krize i Srbija u problemu, poruka za ambasadora

N1 Info 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Monaku da je sa princom Albertom razgovarao o pozicijama Monaka i Srbije po pitanju krize u Ukrajini i ponovio da je politika Srbije vojna neutralnost i da je to trajno uverenje države i da se Srbija… »
Vučić u poseti Monaku, uručen mu orden Svetog Šarla

Vučić u poseti Monaku, uručen mu orden Svetog Šarla

RTS 22.02.2022
Na poziv kneza Alberta II, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u prvoj zvaničnoj poseti Kneževini Monako. Potpisan okvirni sporazum o saradnji. Predsedniku Srbije knez Albert Drugi dodelio Veliki krst reda Svetog Šarla. Predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić: Zbog ukrajinske krize i Srbija u problemu, poruka za ambasadora

Vučić: Zbog ukrajinske krize i Srbija u problemu, poruka za ambasadora

Nova 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Monaku da je sa princom Albertom razgovarao o pozicijama Monaka i Srbije po pitanju krize u Ukrajini i ponovio da je politika Srbije vojna neutralnost i da je to trajno uverenje države i da se Srbija… »
Mali predah od državnih aktivnosti: Predsednik Vučić posetio brojne znamenitosti Monaka (foto)

Mali predah od državnih aktivnosti: Predsednik Vučić posetio brojne znamenitosti Monaka (foto)

Kurir 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju na svom instagram nalogu iz Monaka, nakon obavljenih državnih aktivnosti Vučić je pronašao malo vremena za pauzu. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić… »
Vučić iz monaka: 2.000 dolara gas za nas bi bila apsolutno neizdrživa cena, nadam se boljem dogovoru

Vučić iz monaka: 2.000 dolara gas za nas bi bila apsolutno neizdrživa cena, nadam se boljem dogovoru

Mondo 22.02.2022
Predsednik Vučić napomenuo da naša politika podrazumeva da smo na evropskom putu i da ne odustajemo od tradicionalnih prijateljstava. Predsednik Vučić napomenuo da naša politika podrazumeva da smo na evropskom putu i da ne odustajemo od… »
Predsednik Vučić se obratio iz Monaka: Ostajemo na evropskom putu, ali se ne odričemo prijateljstava sa Rusijom i Kinom…

Predsednik Vučić se obratio iz Monaka: Ostajemo na evropskom putu, ali se ne odričemo prijateljstava sa Rusijom i Kinom…

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: Printscreen TV Pink Predsedniku je, podsetimo, priređen svečani doček ispred Kneževske palate, gde je potom usledio sastanak Vučića i kneza Alberta. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Tokom boravka u Monaku održana je i… »
Knez Albert Drugi od Monaka uručio orden predsedniku Srbije

Knez Albert Drugi od Monaka uručio orden predsedniku Srbije

N1 Info 22.02.2022
Knez Albert Drugi od Monaka uručio je u Monaku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću orden Velikog krsta reda Svetog Šarla. „Ovaj orden je samo još jedan dokaz poštovanja prema našoj Srbiji i to je ono što njoj na ponos ostaje“, napisao je… »
Svečani ručak za Vučića: Princ Albert II od Monaka ugostio predsednika Srbije (foto)

Svečani ručak za Vučića: Princ Albert II od Monaka ugostio predsednika Srbije (foto)

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav . Uzajamna opredeljenost ka osnaživanju naših odnosa i daljem razvoju saradnje u svim oblastima je velika. Uveren sam da će razgovori, koje smo vodili, biti snažan impuls daljem unapređenju odnosa naših dveju… »
Srećan sam i polaskan: Vučić se oglasio nakon razgovora sa knezom Albertom (foto)

Srećan sam i polaskan: Vučić se oglasio nakon razgovora sa knezom Albertom (foto)

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: Predsedništvo - Srećan sam i polaskan što, kao predsednik Republike Srbije, imam priliku da razgovaram sa knezom Albertom II od Monaka - naveo je Vučić. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) BONUS VIDEO - SA NAMA SU NAJBOLJI… »
Vučić u poseti Monaku, knez Albert uručio predsedniku Srbije orden

Vučić u poseti Monaku, knez Albert uručio predsedniku Srbije orden

Euronews 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u zvaničnoj poseti Monaku, a knez Albert II od Monaka priredio mu je svečani doček ispred Kneževske palate. Princ Albert Drugi od Monaka je potom uručio predsedniku Srbije Veliki krst reda Svetog Šarla… »
Vučić od kneza Alberta dobio orden

Vučić od kneza Alberta dobio orden

Nova 22.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u poseti Monaku, objavio je danas da je srećan i polaskan što ima priliku da razgovara sa knezom Albertom Drugim od Monaka. „Srećan sam i polaskan što, kao predsednik Republike Srbije, imam priliku… »
Kraljevski doček za predsednika Srbije Pogledajte kako je princ Albert od Monaka dočekao Vučića bože pravde orilo se…

Kraljevski doček za predsednika Srbije Pogledajte kako je princ Albert od Monaka dočekao Vučića bože pravde orilo se…

Kurir 22.02.2022
BEOGRAD/MONAKO - Srećan sam i polaskan što, kao predsednik Republike Srbije, imam priliku da razgovaram sa knezom Albertom II od Monaka, napisao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zvaničnom Instagram nalogu Budućnost Srbije. View this post on… »
Veličanstven doček za Vučića: Predsednik Srbije u Kneževini Monako (Foto/VIDEO)

Veličanstven doček za Vučića: Predsednik Srbije u Kneževini Monako (Foto/VIDEO)

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav Vučić se nakon dolaska zahvalio na veličanstvenom dočeku. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Foto: Фото: Председништво POGLEDAJ GALERIJU BONUS VIDEO - SRPSKA ZASTAVA U BLIZINI… »
Još jedan dokaz poštovanja prema Srbiji: Knez Albert uručio predsedniku Vučiću orden Velikog krsta reda Svetog Šarla…

Još jedan dokaz poštovanja prema Srbiji: Knez Albert uručio predsedniku Vučiću orden Velikog krsta reda Svetog Šarla…

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav - Ovaj orden je samo još jedan dokaz poštovanja prema našoj Srbiji i to je ono što njoj na ponos ostaje - napisao je Vučić na Instagramu. Foto: Predsedništvo A post shared by Aleksandar Vučić… »

Vesti dana »