Povezane vesti

Legendarni ruski fudbaler iskren: Navijačima Zvezde nisam ostao u lepom sećanju!

Legendarni ruski fudbaler iskren: Navijačima Zvezde nisam ostao u lepom sećanju!

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: N. Paraušić Jedan od najboljih tamošnjnih igrača u novijoj istoriji setio se 2004. godine kada je igra protiv crveno-belih na "Kupu prijateljstva". - Na toj utakmici sam dao dva gola i zabeležio dve asistencije, tako da sigurno nisam u lepom… »
Legendarni Aršavin: "Zvezda me se ne seća po lepom, sa Vidićem bilo teže u PL"

Legendarni Aršavin: "Zvezda me se ne seća po lepom, sa Vidićem bilo teže u PL"

Sportske.net 22.02.2022
Bivši ruski reprezentativac i član brojnih evropskih klubova, a sada trener u akademiji Zenita Andrej Aršavin izneo je svoj sud o radu Omladinske škole Crvene zvezde na zajedinčkom boravku u Sankt Peterburgu. Aršavin je jedan od najboljih ruskih… »
‘Srbi i Rusi su braća i prijatelji’: Zvezdašima će se svideti ove reči legende ruskog fudbala, Aršavin otkrio kakve je…

‘Srbi i Rusi su braća i prijatelji’: Zvezdašima će se svideti ove reči legende ruskog fudbala, Aršavin otkrio kakve je…

Hot sport 22.02.2022
Lepe reči ruskog asa. Omladinska škola Crvene zvezde gostovala je akademiji Zenita u okviru ‘Kupa prijateljstva“, a jedan od direktora u ruskom velikanu je i proslavljeni fudbaler Andrej Aršavin, koji je dočekao mlade fudbalere i porazgovarao sa… »
Andrej Aršavin: Nisam ostao Zvezdi u najlepšem sećanju

Andrej Aršavin: Nisam ostao Zvezdi u najlepšem sećanju

Sportski žurnal 22.02.2022
Omladinska škola Crvene zvezde gostovala je akademiji Zenita u okviru „Kupa prijateljstva“. Jedan od direktora u ruskom velikanu Zenitu je i proslavljeni fudbaler Andrej Aršavin, koji je dočekao mlade fudbalere Crvene zvezde i porazgovarao sa njim… »
Rus iskren - zvezda me ne pamti po dobrom! Aršavin se setio duela sa crveno-belima, pa pričao o mukama sa Vidićem!

Rus iskren - zvezda me ne pamti po dobrom! Aršavin se setio duela sa crveno-belima, pa pričao o mukama sa Vidićem!

Mondo 22.02.2022
Andrej Aršavin nije zaboravio dvomeč sa crveno-belima iz 2004. godine. A, pričao je i o okršajima sa Vidićem. Andrej Aršavin nije zaboravio dvomeč sa crveno-belima iz 2004. godine. A, pričao je i o okršajima sa Vidićem. Ostavio je Andrej… »
Aršavin ugostio Zvezdu, setio se žestokih duela s Vidićem: Srbi i Rusi su braća

Aršavin ugostio Zvezdu, setio se žestokih duela s Vidićem: Srbi i Rusi su braća

Nova 22.02.2022
Omladinska škola Crvene zvezde gostovala je akademiji Zenita u okviru 'Kupa prijateljstva", a jedan od direktora u ruskom velikanu je i proslavljeni fudbaler Andrej Aršavin, koji je dočekao mlade fudbalere Zvezde i porazgovarao sa njim, a potom dao… »

Vesti dana »