Povezane vesti

Borjan otkrio aduta pred derbi, navijači ovo moraju da čuju

Borjan otkrio aduta pred derbi, navijači ovo moraju da čuju

Sportske.net 22.02.2022
Golman i kapiten FK Crvena zvezda Milan Borjan sumirao je utiske iz prethodnih nedelju dana, nakon duela protiv Radničkog i Proletera, a zatim istakao samopouzdanje pred predstojeći večiti derbi protiv Partizana. Zvezda zaostaje pet bodova u odnosu na… »
Borjan: Derbiji me posebno inspirišu

Borjan: Derbiji me posebno inspirišu

Sportski žurnal 22.02.2022
Fudbaleri Crvene zvezde u nedelju od 18 igraće protiv Partizan u 166. večitom derbiju na stadionu „Rajko Mitić“ u 24. kolu Superlige. - Fokusirani smo u potpunosti na derbi, a mnogo puta do sad smo pokazali da volimo velike utakmice i da tada… »
"Derbiji me posebno motivišu"! Borjan: Pokazali smo da volimo velike utakmice

"Derbiji me posebno motivišu"! Borjan: Pokazali smo da volimo velike utakmice

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: M.Vukadinović Golman crveno-belih je u penal seriji protiv niškog Radničkog u Kupu Srbije odbranio čak četiri udarca sa bele tačke, a onda je i u duelu sa Proleterom u prvenstvu zaustavio pokušaj Nikole Nikovića sa 11 metara. - Fokusirani… »
Borjana motivišu Partizan i derbi - najbolji je na "velikim" mečevima: Kapiten Zvezde traži podršku pred najbitniji meč!

Borjana motivišu Partizan i derbi - najbolji je na "velikim" mečevima: Kapiten Zvezde traži podršku pred najbitniji meč!

Mondo 22.02.2022
Iskusni čuvar mreže najavio je najveći meč srpskog fudbala. Iskusni čuvar mreže najavio je najveći meč srpskog fudbala. Crvena zvezda je pobedila Proleter u Novom Sadu i trijumfom najavila najveći meč srpskog fudbala, a golman Milan Borjan… »
Pola prvenstva "na mišiće": Crvena zvezda i protiv Proletera pokazala da teško pobeđuje u Superligi

Pola prvenstva "na mišiće": Crvena zvezda i protiv Proletera pokazala da teško pobeđuje u Superligi

Večernje novosti 22.02.2022
FOTO: M. Vukadinović Oba trofeja su poskakivala na klackalici u dve poslednje utakmice i već su mogli da skliznu sa police u klupskim vitrinama. Da Milan Borjan nije odbranio silne penale u kup-duelu sa Radničkim (skinuo je i šut Ninkovića sa bele… »

Vesti dana »