Povezane vesti
DS: Tim Vladete Jankovića za sprovođenje reformi posle promene vlasti u Beogradu
Beta 22.02.2022
Tim kandidata za graonačelnika Beograda Vladete Jankovića čine stručnjaci iz različitih oblasti od velikog značaja za sprovodjenje ozbiljnih reformi koje će biti potrebne u procesu revitalizacije Beograda nakon smene vlasti u aprilu, saopštila je… »
DS: Tim Vladete Jankovića za sprovodjenje reformi posle promene vlasti u Beogradu
Radio sto plus 22.02.2022
Gradski odbor DS je podsetio da je koalicija „Ujedinjeni za pobedu Beograda“ sinoć i zvanično započela kampanju za predstojeće izborei, da je Janković predstavio tim stručnih saradnika sa kojima će u budućnosti raditi na unapredjenju života u… »
Vesti dana »

Nišlije u beogradskom maršu drugi dan, na protest u Beogradu peške krenuli i studenti iz Zapadne Srbije
RTS pre 8 minutajoš 31 povezana

Zastareo postupak protiv Nikole Petrovića za saobraćajku u "meklarenu"
Radio 021 pre 50 minutajoš 7 povezanih

Đukić Dejanović: Plate prosvetnim radnicima u štrajku smanjivane u skladu s zakonom
N1 Info pre 1 satjoš 31 povezana

Od vikenda stiže novo zahlađenje: Baba Marta pokazuje zube, temperature sa +23 padaju na +4 stepena! Ovih dana biće i kiše!
Kurir pre 38 minutajoš 21 povezana