Povezane vesti

ŠOKANTNO PRIZNANJE! Anastasija Ražnatović terala Cecu da se zabavlja sa našim poznatim pevačem: Sviđao se i meni!

ŠOKANTNO PRIZNANJE! Anastasija Ražnatović terala Cecu da se zabavlja sa našim poznatim pevačem: Sviđao se i meni!

Svet & Skandal 22.02.2022
Pevačica Anastasija Ražnatović prvi put se pojavila u medijima nakon što se saznalo da je raskinula vezu sa Đorđem Kuljićem. Mlada zvezda u usponu blistala je u svedenoj odevnoj kombinaciji i iskreno odgovarala na pitanja voditelja… »
Anastasija otkrila ko je neprijatelj kuće Ražnatović: Nastao muk u emisiji uživo kad su Cecinu naslednicu pitali za…

Anastasija otkrila ko je neprijatelj kuće Ražnatović: Nastao muk u emisiji uživo kad su Cecinu naslednicu pitali za…

Kurir 22.02.2022
Pevačica Anastasija Ražnatović prvi put se pojavila u medijima nakon što se saznalo da je raskinula vezu sa Đorđem Kuljićem. U studiju je nastao muk kada je voditelj pitao Ražnatovićevu šta iskreno misli o ljutoj rivalki njene majke, Cece… »
Anastasija otkrila ko je najveći neprijatelj porodice Ražnatović

Anastasija otkrila ko je najveći neprijatelj porodice Ražnatović

Nova 22.02.2022
Pevačica Anastasija Ražnatović gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića i tom prilikom otkrila je detalje koji dosad nisu bili poznati javnosti. Anastasija Ražnatović se prvi put nakon raskida pojavila u medijima. Na pitanje ko joj se dopadao kad je… »
Džejeva ćerka prvi put u emisiji uživo nakon očeve smrti! Progovorila o pokojnom pevaču na ivici suza: Sve mi je gore!

Džejeva ćerka prvi put u emisiji uživo nakon očeve smrti! Progovorila o pokojnom pevaču na ivici suza: Sve mi je gore!

Kurir 22.02.2022
Pevačica Marija Ramadanovski, ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, pojavila se u medijima prvi put nakon očeve smrti. Govorila je o pokojnom ocu: - Meni je isto. Kao da se vreme zaledilo, stalo. Sve mi je gore. Tek sad shvatam da se neće… »
Ceca ukrala ćerki stajling: Ražnatovićke prošetale istu kombinaciju, Anastasija progovorila i o maminom raskidu s Bogdanom!

Ceca ukrala ćerki stajling: Ražnatovićke prošetale istu kombinaciju, Anastasija progovorila i o maminom raskidu s Bogdanom!

Kurir 22.02.2022
Pevačica Anastasija Ražnatović pojavila se u medijima prvi put nakon što se saznalo da je raskinula vezu sa Đorđem Kuljićem. Voditelj je pitao Anastasiju da prokomentariše raskid veze njene mame Cece i Bogdana Srejovića. - Okej je. To se sve… »

Vesti dana »