Povezane vesti

Vlahović nakon debitantskog gola: ‘Ne mogu da budem 100% zadovoljan!’

Vlahović nakon debitantskog gola: ‘Ne mogu da budem 100% zadovoljan!’

Hot sport 23.02.2022
Obeležio je veče u Ligi šampiona! Srpski napadač Dušan Vlahović sinoć je debitovao u Ligi šampioona, a samo 32 sekunde bile su mu potrebne da postigne svoj prvi pogodak. Rival stare dame bila je ekipa španskog Viljareala, a utakmica je okončana… »
Vlahović nije srećan nakon remija: Želeli smo pobedu, nije se desila - moramo da mislimo o sledećem meču

Vlahović nije srećan nakon remija: Želeli smo pobedu, nije se desila - moramo da mislimo o sledećem meču

Večernje novosti 23.02.2022
FOTO: AP/Tanjug Utakmica u Španiji završena je remijem (1:1), a revanš u Torinu zakazan je za 16. mart. Sjajni napadač nije bio srećan posle utakmice, uprkos tome što je postao vlasnik drugog najbržeg debitantskog gola u elitnom takmičenju. - Moj… »
Vlahović posle rekorda: Nisam srećan, zašto ljudi stalno prave kontroverze

Vlahović posle rekorda: Nisam srećan, zašto ljudi stalno prave kontroverze

Nova 23.02.2022
Dušan Vlahović ponovo je oduševio fudbalski svet kada je samo posle 33. sekunde postigao gol na debiju u Ligi šampiona u utakmici u kojoj je njegov Juventus odigrao nerešeno 1:1 na gostovanju protiv Viljareala u okviru prve utakmice osmine finala. On… »
Vlahović debitovao golom

Vlahović debitovao golom

Danas 23.02.2022
Zahvaljujući golu Dušana Vlahovića fudbaleri Juventusa uspeli su da ostanu neporaženi na gostovanju protiv Viljareala (1:1), dok je Čelsi na svom stadionu pobedio Lil rezultatom 2:0 (1:0) u večeras odigranim prvim utakmicama osmine finala Lige… »
Vlahović: Srećan sam zbog gola, nezadovoljan sam zbog remija

Vlahović: Srećan sam zbog gola, nezadovoljan sam zbog remija

Danas 23.02.2022
Napadač Juventusa Dušan Vlahović imao je istorijski debi u Ligi šampiona, pošto je postao igrač koji je najbrže stigao do debitantskog gola (uzimajući u obzir igrače koji su počeli meč). Međutim, njegov tim nije pobedio u meču osmine finala… »
Ovaj dečko je nemoguć: Vlahović postigao gol na debiju u Ligi šampiona (VIDEO)

Ovaj dečko je nemoguć: Vlahović postigao gol na debiju u Ligi šampiona (VIDEO)

Večernje novosti 23.02.2022
FOTO: AP/Tanjug Naime, srpski napadač je odmah postigao gol za Juventus protiv Viljareala, a za to su mu bile potrebne samo 33 sekunde. Zaista impresivno. Dobio je Dušan dobru dugu loptu, umakao odbrani Viljareala i udarcem desnom nogom po zemlji… »
Vlahović debitovao golom: Juventus remizirao u Španiji, Čelsi siguran protiv Lila (video)

Vlahović debitovao golom: Juventus remizirao u Španiji, Čelsi siguran protiv Lila (video)

Večernje novosti 22.02.2022
FOTO: AP/Tanjug Srpski reprezentativac je uspeo da postigne pogodak posle 33 sekunde i to je drugi najbrži debitatnski gol u eliti. Ali, sigurno da ostaje žal kod sjajnog napadača što "stara dama" nije zadržala rano vođstvo koje je stekla. Foto… »
Maestralni vlahović: Srbin drugi najbrži strelac debitantskog gola u Ligi šampiona (video)

Maestralni vlahović: Srbin drugi najbrži strelac debitantskog gola u Ligi šampiona (video)

Večernje novosti 22.02.2022
Foto: EPA-EFE/Domenech Castello Srpski napadač je uradio to za samo 33 sekunde i to je drugi najbrži pogodak koji je postigao jedan fudbaler a da prvi put nastupa u elitnom takmičenju. Brži od Vlahovića bio je Jevgen Konopljanka kome je svega 19… »

Vesti dana »