Povezane vesti

Donald Tramp o Putinu: On je genije, odvajanje Donjecka i Luganska je divno! Ruska vojska je najjača mirovna snaga koju sam…

Donald Tramp o Putinu: On je genije, odvajanje Donjecka i Luganska je divno! Ruska vojska je najjača mirovna snaga koju sam…

Kurir 23.02.2022
Bivši američki predsednik Donald Tramp dva dana pošto je kriza oko Ukrajine eskalirala, potrudio se za medijsku bombu. Dok njegov naslednik preti Rusiji, Tramp je otvoreno pohvalio plan invazije Vladimira Putina i nazvao ga "genijalnim", a ruskog… »
Tramp pohvalio Putina zbog strategije u Ukrajini: Nadmudrio je Bajdena

Tramp pohvalio Putina zbog strategije u Ukrajini: Nadmudrio je Bajdena

N1 Info 23.02.2022
Bivši predsednik SAD Donald Tramp pohvalio je predsednika Rusije Vladimira Putina zbog strategije ruskog lidera u istočnoj Ukrajini. On je u razgovoru sa radijskim voditeljem Bakom Sekstonom rekao da je Putin nadmudrio predsednika SAD Džozefa Bajdena… »
Tramp o putinovom slanju vojske: "Genijalno" (video)

Tramp o putinovom slanju vojske: "Genijalno" (video)

Srbija danas 23.02.2022
Bivši predsednik SAD Donald Tramp ocenio je, kako je rekao, ''genijalnim'' potez ruskog predsednika Vladimira Putina da pošalje vojsku na istok Ukrajine. U radijskoj emisiji Trampa su upitali da prokomentariše odgovor predsednika SAD Džozefa Bajdena… »
Trump kritikovao Bidena: Putin ovo ne bi činio za vrijeme moje administracije

Trump kritikovao Bidena: Putin ovo ne bi činio za vrijeme moje administracije

Al Jazeera 23.02.2022
“Da se pravilno postupalo, ne bi apsolutno bilo potrebe da dođe do ovog što se trenutno dešava u Ukrajini“, naveo je Tramp. Bivši američki predsjednik Donald Trump oštro je kritikovao administraciju aktuelnog predsjednika SAD-a Joea Bidena i… »
Tramp o situaciji u Ukrajini: “Putin napravio genijalan potez. U moje vreme ne bi uradio ovo što radi sada”

Tramp o situaciji u Ukrajini: “Putin napravio genijalan potez. U moje vreme ne bi uradio ovo što radi sada”

Nedeljnik 23.02.2022
EPA-EFE/MICHAEL WYKE Bivši američki predsednik Donald Tramp prekinuo je ćutanje o krizi u Ukrajini da bi osudio administraciju Džozefa Bajdena, tvrdeći kako u vreme njegove vlsti ne bi moglo da se dogodi da Moskva pošalje trupe preko svoje granice… »
Okrenuo leđa svojima - Tramp hvalio Putina! Bivši predsednik otkrio šta je pošlo po zlu, gurnuo "prst u oko" Bajdenu!

Okrenuo leđa svojima - Tramp hvalio Putina! Bivši predsednik otkrio šta je pošlo po zlu, gurnuo "prst u oko" Bajdenu!

Mondo 23.02.2022
Tramp je rekao: "Ono što je pošlo naopako su bili namešteni izbori". Tramp je rekao: "Ono što je pošlo naopako su bili namešteni izbori". Bivši američki predsednik Donald Tramp pohvalio je ruskog Vladimira Putina za njegovu strategiju u istočnoj… »
Tramp: U vreme moje vlasti ne bi moglo da se dogodi da Moskva pošalje trupe preko svoje granice

Tramp: U vreme moje vlasti ne bi moglo da se dogodi da Moskva pošalje trupe preko svoje granice

Danas 22.02.2022
Bivši američki predsednik Donald Tramp prekinuo je ćutanje o krizi u Ukrajini da bi osudio administraciju Džozefa Bajdena, tvrdeći kako u vreme njegove vlasti ne bi moglo da se dogodi da Moskva pošalje trupe preko svoje granice. Tramp je… »

Vesti dana »