Povezane vesti

Tara lomi ogledala, prozore i urla: Simova pred kamerama priznala da ne podnosi Ša, obezbeđenje ne može da je obuzda (video)

Tara lomi ogledala, prozore i urla: Simova pred kamerama priznala da ne podnosi Ša, obezbeđenje ne može da je obuzda (video)

Kurir 23.02.2022
Nenad Aleksić Ša tokom žurke polio je Taru Simov pivom jer je sve vreme gledala u pravcu Mateje Matijevića, a njemu je zabranila da komunicira sa njim. Nakon toga, Tara je krenula da "vileni" po imanju, pa je u naletu besa slomila nekoliko prozora i… »
Jezive scene u cik zore! Ša preti da će nauditi sebi: Jedva sam izdržao da se ne ubijem, pustite me! Haos posle svađe sa…

Jezive scene u cik zore! Ša preti da će nauditi sebi: Jedva sam izdržao da se ne ubijem, pustite me! Haos posle svađe sa…

Kurir 23.02.2022
Nenad Aleksić Ša polivio je Taru Simov, a onda se ona zaletela na njega, a obezbeđenje je sprečilo njihov okršaj. - Šta on mene ima da poliva? - pitala je Tara - Šta ćeš da postigeš? - uzvratio je Đedović. Njih dvoje počeli su da se gađaju… »
Jezivi urlici u zoru, Ša hoće da se ubije: Lije suze, trese se i urla, a za sve je kriva Tara (video)

Jezivi urlici u zoru, Ša hoće da se ubije: Lije suze, trese se i urla, a za sve je kriva Tara (video)

Mondo 23.02.2022
U rijalitiju Zadruga došlo je do velikog sukoba, a onda su usledile scene koje lede krv u žilama. U rijalitiju Zadruga došlo je do velikog sukoba, a onda su usledile scene koje lede krv u žilama. Nenad Aleksić Ša i Tara Simov se ne smiruju sa svojim… »

Vesti dana »