Povezane vesti

Rikardo, znaš šta ti je činiti! Sparta oslabljena u odbrani, Vrba bira između ove tri opcije!

Rikardo, znaš šta ti je činiti! Sparta oslabljena u odbrani, Vrba bira između ove tri opcije!

Sportske.net 23.02.2022
Fudbaleri Partizana u četvrtak od 18:45h imaće priliku da naprave još jedan veliki korak na evropskoj sceni, značajan i za klub, ali i za kompletan srpski fudbal. Crno-beli će pred svojim navijačima odigrati revanš meč protiv praške Sparte koju… »
Legendarni Ćurković upozorava: Sparta je nas potcenila 1966, mi sad nju ne smemo

Legendarni Ćurković upozorava: Sparta je nas potcenila 1966, mi sad nju ne smemo

N1 Info 23.02.2022
Legendarni golman Partizana i reprezentacije Jugoslavije Ivan Ćurković pred revanš sa praškom Spartom u četvrtak u plej-ofu nokaut faze Lige konferencije, evocirao je uspomene na nezaboravni duel istih timova u četvrtfinalu Kupu šampiona sezone… »
Ovo je sastav Partizana za ključnu evropsku noć: Stanoje menja u odbrani, vraća se Markec, a napadaju najiskusniji!

Ovo je sastav Partizana za ključnu evropsku noć: Stanoje menja u odbrani, vraća se Markec, a napadaju najiskusniji!

Mondo 23.02.2022
Crno-beli su spremni za Spartu iz Praga, pred meč u Beogradu koji bi mogao da znači prolaz u osminu finala Konferencijske lige. Crno-beli su spremni za Spartu iz Praga, pred meč u Beogradu koji bi mogao da znači prolaz u osminu finala Konferencijske… »
Ćurković: Sparta je nas potcenila 1966, mi sad nju ne smemo

Ćurković: Sparta je nas potcenila 1966, mi sad nju ne smemo

Sport klub 23.02.2022
Legendarni golman Partizana i reprezentacije Jugoslavije Ivan Ćurković pred revanš sa praškom Spartom u četvrtak u plej-ofu nokaut faze Lige konferencije, evocirao je uspomene na nezaboravni duel istih timova u četvrtfinalu Kupu šampiona sezone… »
Oduševljeni Iliev: ''Nestvarno! Nezabeleženo!''

Oduševljeni Iliev: ''Nestvarno! Nezabeleženo!''

Sportske.net 23.02.2022
Sportski direktor Partizana Ivica Iliev oglasio se u razgovoru za ' 'Kurir'', dan pred revanš meč koji će ekipa Partizana odigrati u Humskoj protiv praške Sparte u plej-ofu za plasman u osminu finala Lige konferencija. Crno-beli su iz Praga doneli… »
Miletić: Kad zapnemo, Grobari nas guraju

Miletić: Kad zapnemo, Grobari nas guraju

Sport klub 23.02.2022
Uoči revanša protiv praške Sparte u Humskoj, defanzivac Partizana Nemanja Miletić kaže da ekipu zanima samo prolaz u osminu finala Lige konferencije, ne i način na koji će do njega doći. Crno-beli će u četvrtak od 18 časova pred svojim… »
Stanojević: Ponosan sam na igrače, želimo da obradujemo navijače

Stanojević: Ponosan sam na igrače, želimo da obradujemo navijače

RTS 23.02.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da će tim maksimalno ući u revanš meč šesnaestine finala Lige konferencija protiv Sparte. Crno-beli u četvrtak od 18.45 dočekuju češki tim u Humskoj, a u prvom meču ekipa Aleksandra… »
Stanojević progovorio o imitaciji koja je oduševila Srbiju!

Stanojević progovorio o imitaciji koja je oduševila Srbiju!

Sportske.net 23.02.2022
Partizan će sutra pokušati da izbori plasman u osminu finala Lige konferencija, ima odličnu priliku za to posle pobede u prvom meču protiv Sparte u Pragu od 1:0, a trener Aleksandar Stanojević je danas na konferenciji za medije najavio revanš meč u… »
Vajsner: Partizan je ranjiv, možemo dalje

Vajsner: Partizan je ranjiv, možemo dalje

Danas 23.02.2022
Defanzivac Sparte ubeđen da njegov tim može anulirati 0:1 iz Praga i ostati u Ligi konferencije. „Duboko verujem da smo u Srbiju došli po pobedu. Iako nismo u dobroj situaciji posle poraza na Letni, dobro smo se spremili za revanš. Zato sam ubeđen… »
‘Tako možemo da ih ugrozimo’: Miletić otkrio Česima u čemu je Partizan najbolji – ovo je najjače oružje ‘parnog…

‘Tako možemo da ih ugrozimo’: Miletić otkrio Česima u čemu je Partizan najbolji – ovo je najjače oružje ‘parnog…

Hot sport 23.02.2022
Popularni ‘Ćelavi’ je optimista pred sutrašnju utakmicu. Izabranici Aleksandra Stanojevića već su obavili pola posla prethodnog četvrtka u Pragu, a sutra imaju obavezu da pred svojim navijačima dovrše započeto, i obezbede plasman u osminu… »
‘Nemamo pravo nikome da pretimo’: Stanojević ‘spušta loptu’ pred revanš sa Spartom, evo šta očekuje od utakmice…

‘Nemamo pravo nikome da pretimo’: Stanojević ‘spušta loptu’ pred revanš sa Spartom, evo šta očekuje od utakmice…

Hot sport 23.02.2022
Fudbaleri Partizana sutra će pokušati pred svojim navijačima da overe plasman u 1/8 finala Lige konferencije. Pobedili su crno-beli Spartu u Pragu minimalnim rezultatom 0:1, ali to je tek prvo poluvreme. Drugo poluvreme ja na programu sutra, kada će… »
Stanojević: Da poginemo sutra i ne mislimo šta će biti prekosutra

Stanojević: Da poginemo sutra i ne mislimo šta će biti prekosutra

N1 Info 23.02.2022
Fubaleri Partizana u četvrtak od 18.45 na svom terenu dočekuju Spartu iz Prada u revanš meču šesnaestine finala Lige konferencije. Trener crno-belih Aleksandra Stanojević rekao je u sredu na konferenciji za medije da u ovom trenutku razmišlja samo… »
Stanojević pred revanš sa spartom: Ulazimo ful, maksimalno u meč, ne razmišljamo o derbiju!

Stanojević pred revanš sa spartom: Ulazimo ful, maksimalno u meč, ne razmišljamo o derbiju!

Kurir 23.02.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da je ekipa dobrim rezultatom u prvom meču protiv praške Sparte nametnula obavezu prolaska, kao i da će u revanš duel ući maksimalno spremni. "Sami smo sebi nametnuli pritisak prolaska… »
Kad Partizan zapne, grobari ga poguraju napred: Miletić misli na Spartu i pominje Zvezdu - Ovo mi se nikad nije desilo!

Kad Partizan zapne, grobari ga poguraju napred: Miletić misli na Spartu i pominje Zvezdu - Ovo mi se nikad nije desilo!

Mondo 23.02.2022
Defanzivac crno-belih je spreman za važan evropski izazov. Defanzivac crno-belih je spreman za važan evropski izazov. Fudbaleri Partizana su spremni za jednu od presudnih sedmica ove sezone. U četvrtak uveče (18.45) u Humsku stiže Sparta Prag u… »
Stanojević pred spartu: Nećemo kalkulisati, posle ovog meča se okrećemo derbiju

Stanojević pred spartu: Nećemo kalkulisati, posle ovog meča se okrećemo derbiju

Večernje novosti 23.02.2022
FOTO: FK Partizan Strateg kluba iz Humske je istakao da je ponosan na svoje igrače i na to kako su izneli sve do sada u Evropi. - Šta reći osim da sam ponosan na svoje igrače. Ovo je 14. utakmica u Evropi ove sezone, imali smo razna očekivanja pre… »
Ne razmišljamo o derbiju! Aleksandar Stanojević u najjačem sastavu protiv Sparte: Nema kalkulacija!

Ne razmišljamo o derbiju! Aleksandar Stanojević u najjačem sastavu protiv Sparte: Nema kalkulacija!

Alo 23.02.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da će tim jako i maksimalno ući u sustrašnji revanš meč šesnaestine finale Ligi konferencije protiv Sparte. Fudbaleri Partizana sutra do 18.45 dočekuju češki tim u Humskoj, a u prvom… »
Igrač sparte veruje u prolaz: Partizan je ranjiv, ubeđen sam u uspeh

Igrač sparte veruje u prolaz: Partizan je ranjiv, ubeđen sam u uspeh

Večernje novosti 23.02.2022
Foto: EPA-EFE/MARTIN DIVISEK Ovaj 24-godišnji defanzivac nije igrao u prvoj utakmici u prestonici Češke koju su crno-beli pobedili (1:0) jer je odrađivao suspenziju dobijenu u poslednjem meču grupne faze protiv Brondbija. - Duboko verujem da smo u… »
Stanojević pred čehe: Pobedom u Pragu smo sebi nametnuli pritisak

Stanojević pred čehe: Pobedom u Pragu smo sebi nametnuli pritisak

Srbija danas 23.02.2022
Utakmica se igra sutra od 18.45 u Humskoj. Partizan je u Pragu prošlog četvrtka načinio prvi korak ka plasmanu u osminu finala Lige konferencija savladavši Spartu sa 1:0, ali crno-belima to neće mnogo vredeti ako ne završe i drugi deo posla sutra u… »
Stanojević pred Spartu: "Teško je bilo i Sitiju u LŠ, idemo maksimalno, trenutno ne razmišljamo o derbiju"

Stanojević pred Spartu: "Teško je bilo i Sitiju u LŠ, idemo maksimalno, trenutno ne razmišljamo o derbiju"

Telegraf 23.02.2022
Trener Partizana da ni neki veći klubovi poput Intera i Mančester sitija nisu uspeli da se snađu u prvenstvu posle utakmice u Ligi šampiona tokom nedelje, ali da ne zna šta da očekuje od duela protiv Sparte. Fudbalere Partizana očekuje verovatno… »
Stanojević o nacionalnom koeficijentu: Kada mislimo o sebi donosimo bodove Srbiji

Stanojević o nacionalnom koeficijentu: Kada mislimo o sebi donosimo bodove Srbiji

Srbija danas 23.02.2022
Strateg crno-belih jasan. Trener FK Partizan Aleksandar Stanojević uoči meča sa Spartom u Ligi konferencija (četvrtak, 18.45) govorio je i o nacionalnom koeficijentu Srbije. - Imamo reprezentaciju, dva kluba i sudiju na vrhunskom nivou. Lepo je to za… »
Stanojević pred Spartu: "Sami smo krivi za ovo"

Stanojević pred Spartu: "Sami smo krivi za ovo"

Sportske.net 23.02.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da dobar rezultat protiv Sparte u Pragu obavezuje njegove izabranike da odigraju što bolje u četvrtak uveče u Humskoj, bez obzira na to što ih za manje od tri dana nakon toga očekuje večiti… »
Stanojević: Biće drugačija utakmica od one u Pragu

Stanojević: Biće drugačija utakmica od one u Pragu

RTV 23.02.2022
BEOGRAD - Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da će tim jako i maksimalno ući u sutrašnji revanš meč šesnaestine finale Ligi konferencije protiv Sparte. Crno-beli sutra do 18.45 dočekuju češki tim u Humskoj, a u prvom meču… »
Partizan ne sme da potceni spartu: Ivan Ćurković upozorava na vreme, jednog igrača je posebno pohvalio! (video)

Partizan ne sme da potceni spartu: Ivan Ćurković upozorava na vreme, jednog igrača je posebno pohvalio! (video)

Hot sport 23.02.2022
Ivan Ćurković se prisetio čuvene utakmice. Proslavljeni golman crno-belih, Ivan Ćurković, koji je ujedno i počasni predsednik Partizana, podsetio se čuvene utakmice sa ekipom Sparte iz Praga daleke 1966. godine – Sparta je u to vreme bio dobar i… »
Stanojević pred Spartu Prag: Nemamo luksuz da razmišljamo o derbiju

Stanojević pred Spartu Prag: Nemamo luksuz da razmišljamo o derbiju

Euronews 23.02.2022
Fudbaleri Partizana će u četvrtak od 18.45 igrati protiv Sparte revanš šesnaestine finala Lige konferencija. Crno-beli imaju prednost 1:0 posle prve utakmice. Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je na konferenciji za medije da je ponosan na… »
Stanojević: Sami smo krivi što ne mislimo na derbi, moramo da „poginemo“ VIDEO

Stanojević: Sami smo krivi što ne mislimo na derbi, moramo da „poginemo“ VIDEO

Nova 23.02.2022
Fudbaleri Partizana čekaju Spartu iz Praga u četvrtak, u Ligi konferencija. Partizan čeka Čehe u četvrtak u 18.55, posle pobede u Pragu sa 1:0. Kvinsi Menig dao je gol za pobedu crno-belih, kojima je ovo ujedno i uvertira za večiti derbi. Ako se… »
Ćurković upozorava Partizan, ovo bi bilo fatalno protiv Sparte!

Ćurković upozorava Partizan, ovo bi bilo fatalno protiv Sparte!

Sportske.net 23.02.2022
Legendarni golman Partizana Ivan Ćurković, koji je ujedno i počasni predsednik crno-belih, upozorio je voljeni klub da nikako ne potcenjuje Spartu u revanšu 1/16 finala Lige konferencija koji se igra u četvrtak na stadionu u Humskoj. Partizan je… »
Na zvezdu odavno mislim, ali idemo sutra da poginemo: Stanojevićev Partizan je sam kriv - Ne odmaram nikog za derbi!

Na zvezdu odavno mislim, ali idemo sutra da poginemo: Stanojevićev Partizan je sam kriv - Ne odmaram nikog za derbi!

Mondo 23.02.2022
Trener crno-belih očekuje vrlo težak meč protiv Sparte Prag i ističe da mu je "večiti" rival u mislima već nekoliko nedelja. Trener crno-belih očekuje vrlo težak meč protiv Sparte Prag i ističe da mu je "večiti" rival u mislima već nekoliko… »
„Da poginemo sutra i ne mislimo šta će biti prekosutra“

„Da poginemo sutra i ne mislimo šta će biti prekosutra“

Sport klub 23.02.2022
Fubaleri Partizana u četvrtak od 18.45 na svom terenu dočekuju Spartu iz Prada u revanš meču šesnaestine finala Lige konferencije. Trener crno-belih Aleksandra Stanojević rekao je u sredu na konferenciji za medije da u ovom trenutku razmišlja samo… »
3 Dileme Aleksandra stanojevića pred ključni "večiti" derbi: Partizanov napad određuje "bonus", sve ostalo bira Sparta?

3 Dileme Aleksandra stanojevića pred ključni "večiti" derbi: Partizanov napad određuje "bonus", sve ostalo bira Sparta?

Mondo 23.02.2022
Partizan se sprema za 166. "večiti" derbi protiv Crvene zvezde u kojem bi im pobeda donela velikih osam bodova prednost, a ni remi nije loša opcija. Stanojević već zna "kostur" tima za nedelju, ali meč protiv Sparte bi mogao da značajno utiče na… »

Vesti dana »