Повезане вести
Драма на београдском аеродрому! Авион полетео у последњем тренутку, надлежни: "Ако се догоди отказ једног мотора..."
Србија данас 23.02.2022
Авиони апсолутно могу да полећу и са средине писте, односно са позиције Д. Авион компаније ФлиДубаи на лету ФЗ 1746 у петак, 18. фебруара, око 14 часова у последњим тренутку "једва" је полетео са писте на београдском аеродрому… »
Драма на аеродрому "Никола Тесла"! Авион се прекасно "одлепио" са писте, па умало пао на ауто-пут у Београду
Србија данас 23.02.2022
Драма коју су секунде делиле да се претвори у трагедију догодила се у авиону "Флајдубаија" у петак око 14 часова на писти аеродрома "Никола Тесла". Лет ФЗ1746 из Београда до Дубаија могао је да буде прекинут свега неколико минута… »
Вести дана »

"Будућност региона лежи у заједничкој безбедности"! Мандић: Показано јединство српског народа, посведочена славна историја Србије и Црне Горе
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана

Вучић: Више од 47.000 људи на паради, а код општине Нови Београда највише 237 оних који су се одазвали позиву студената у блокади
Блиц пре 7 сатијош 2 повезане

Појашњење из Беле куће: Такса од 100.000 долара за америчку визу само за нове захтеве
Данас пре 6 сатијош 1 повезана