Povezane vesti
U Ukrajini raste napetost, da li će biti „totalne invazije“ u narednih 48 sati
N1 Info 23.02.2022
Ruske trupe ušle su u istočne regione Ukrajine koje je Rusija sada priznala kao "nezavisne", objavio je premijer Letonije. CNN nije dobio nezavisne potvrde prisustva regularnih ruskih vojnika u Donbasu. Nekoliko američkih obaveštajaca otkrilo je za… »
Upozorenje američkih obaveštajaca, ceo svet strepi: Narednih 48 sati ključno - kreće totalna invazija! Rusija napada!
Mondo 23.02.2022
Američke obaveštajne službe navode da će operacija početi sajber napadom, nakon čega će uslediti kopnena invazija. Američke obaveštajne službe navode da će operacija početi sajber napadom, nakon čega će uslediti kopnena invazija. Administracija Džoa… »
Američki obaveštajci upozoravaju: Totalna invazija Ukrajine kreće u roku od 48 sati!
Kurir 23.02.2022
Ruska invazija na Ukrajinu kreće u roku od 48 sati, tvrde američki obaveštajci. Zvaničnici američkih obaveštajnih službi potvrdili su Njuzviku da je administracija Džoa Bajdena upozorila ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog o proceni da se Rusija… »
Vesti dana »
Vlada Srbije privremeno smanjila akcize na naftne derivate do 31. maja
Newsmax Balkans pre 49 minutajoš 24 povezane
VJT o istrazi slučaja Senjak: U svojstvu građanina izjavu dao nekadašnji načelnik UKP
Beta pre 54 minutajoš 44 povezane
Vremenska prognoza za ponedeljak, 18. maj: Mestimično oblačno, vetrovito i toplije
Beta pre 4 satijoš 27 povezanih





