Povezane vesti

Vučić se obratio iz Madrida: U narednih 48 sati donosimo stav o situaciji u Ukrajini, Španija neće priznati nezavisnost…

Vučić se obratio iz Madrida: U narednih 48 sati donosimo stav o situaciji u Ukrajini, Španija neće priznati nezavisnost…

Srbija danas 23.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u radnoj poseti Španiji gde se danas sastao sa premijerom Španije Pedrom Sančezom. Kako je predsednik Srbije poručio iz Španije, sve što je danas dogovoreno, jeste od izuzetne važnosti za našu vojsku… »
Vučić poručio iz Madrida: Srbija će u narednih 48 sati izaći sa detaljima o situaciji u Ukrajini

Vučić poručio iz Madrida: Srbija će u narednih 48 sati izaći sa detaljima o situaciji u Ukrajini

Kurir 23.02.2022
Vučić je otkrio da je u noći za nama razgovarao sa predsednicom Vlade Srbije, dodajući da će Srbija u narednih 48 sati izaći sa detaljima o situaciji u Ukrajini. - Srbija se dobro seća 99. godine kada oni kojima su danas usta puna poštovanja prava… »
"Odgovorićemo SAD i EU u narednih 48 sati!" Vučić o krizi u Ukrajini - Srbija se dobro seća i 1999.

"Odgovorićemo SAD i EU u narednih 48 sati!" Vučić o krizi u Ukrajini - Srbija se dobro seća i 1999.

Mondo 23.02.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u radnoj poseti Španiji gde se sastao sa predsednikom Vlade Španije Pedrom Sančezom. Nakon sastanka, predsednik se obratio medijima. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u radnoj… »
Predsednik Vučić najavio: Veliki biznis forum u oktobru, očekujem visoke španske zvaničnike

Predsednik Vučić najavio: Veliki biznis forum u oktobru, očekujem visoke španske zvaničnike

Večernje novosti 23.02.2022
Foto: Printskrin/TV Pink Kako je objasnio, Srbija će uvek moći da računa na Španiju, i ona je veoma važna za Srbiju, dodajući da će dobri odnosi nastaviti da se neguju. - Verujem da ćemo i mi uspeti da ugostimo ljude iz Španije. Imaćemo veliki… »
Vučić se obratio javnosti: Sinoć sam zvao Anu Brnabić - evo o čemu su razgovarali

Vučić se obratio javnosti: Sinoć sam zvao Anu Brnabić - evo o čemu su razgovarali

Srbija danas 23.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Španije posle sastanka sa predsednikom Vlade Španije Pedrom Sančezom. Vučič je otkrio da je prethodne noći razgovarao sa predsednikom Vlade Srbije Anom Brnabić, dodajući da će Srbija u narednih… »

Vesti dana »