Povezane vesti
Besplatan prevoz za još veći broj penzionera u Nišu
Niške vesti 23.02.2022
To pravo imaće i penzioneri koji imaju izmedju 70 i 75 godina, ali pod uslovom da im je penzija manja od prosečne na nivou grada koja trenutno iznosi 28.960 dinara. Zamenica gradonačelnice Niša Vladislava Ivković je podsetila da su prethodnom odlukom… »
Iznenađenje za niške penzionere pred izbore - od 1. marta besplatan prevoz za sve starije od 75 godina
Južne vesti 23.02.2022
Svi penzioneri koji imaju više od 75 godina, bez obzira na visinu penzije koju primaju, imaće pravo da se besplatno voze gradskim prevozom u Nišu, odluka je Gradskog veća. Ovo pravo će važiti od 1. marta, mesec dana pred izbore. Kada je u januaru doneta… »
Vesti dana »
(Foto, video) Noć horora na Halkidikiju! Oglasio se naš turistički vodič: "Nijedan srpski turista nije ugrožen", ulaz u omiljeno letovalište i dalje zatvoren
Blic pre 11 minutajoš 28 povezanih
Raiffeisen banka osvojila šest priznanja Global Finance za digitalno bankarstvo u Srbiji
Nova pre 51 minutajoš 10 povezanih
Počinje Gospojinski post – u čast i prema primeru Presvete Bogorodice
Šabačke novosti pre 41 minutajoš 11 povezanih
„Ko će snositi odgovornost?“: Večeras studentski protest u Valjevu
Danas pre 6 minutajoš 5 povezanih



