Povezane vesti

Rusi ne podržavaju Putina: Da budem iskren, sramota me je poteza Moskve

Rusi ne podržavaju Putina: Da budem iskren, sramota me je poteza Moskve

Nova 24.02.2022
Predsednik Rusije Vladimir Putin pokrenuo je invaziju na Ukrajinu. Ipak, Rusi nisu ponosni na poteze njihovog lidera. U čitavoj Moskvi se od jutros oseća konfuzija i negodovanje. Na Starom Arbatu, jednoj od najprometnijih moskovskih pešačkih ulica… »
"Ukrajinu da: Napadnemo?! Sramota me je!" Rusi u Moskvi šokirani Putinovom invazijom na komšije: Nisam mislio da će ići do…

"Ukrajinu da: Napadnemo?! Sramota me je!" Rusi u Moskvi šokirani Putinovom invazijom na komšije: Nisam mislio da će ići do…

Blic 24.02.2022
U celoj Moskvi se jutros oseća konfuzija nakon što je Rusija napala Ukrajinu, pogodivši više ciljeva po čitavoj zemlji. Na Starom Arbatu, jednoj od najprometnijih moskovskih pešačkih ulica, mnogi su izrazili šok da je Rusija izvršila sveobuhvatni… »
Putin preti: Ne pokušavajte da se umešate, suočićete se sa posledicama kakve u istoriji niste videli!

Putin preti: Ne pokušavajte da se umešate, suočićete se sa posledicama kakve u istoriji niste videli!

Blic 24.02.2022
Predsednik Rusije Vladimir Putin upozorio je u specijlanom obraćanju rano jutros sve one koji bi eventualno mogli da se umešaju u situaciju u Ukrajini. - Sada nekoliko veoma važnih reči za one koji bi mogli biti u iskušenju da se umešaju u događaje… »

Vesti dana »