Povezane vesti

(VIDEO) rusvaj u zadruzi! Žene se potukle usred emisije Zadrugarke napravile lom, voditelj zanemeo od šoka

(VIDEO) rusvaj u zadruzi! Žene se potukle usred emisije Zadrugarke napravile lom, voditelj zanemeo od šoka

Blic 24.02.2022
Do fizičkog obračuna došlo je sinoć tokom emisije uživo između Milane Mime Šarac i Irme Serjanić kada su se zaletele jedna na drugu, a obezbeđenje i zadrugari pokušali su da ih razdvoje kako ne bi nastao još veći karambol. Naime, Milana i Irma… »
Ženska tuča usred emisije: Voditelj se zaledio od prizora, zadrugari poskakali da ih razdvajaju (video)

Ženska tuča usred emisije: Voditelj se zaledio od prizora, zadrugari poskakali da ih razdvajaju (video)

Mondo 24.02.2022
U rijalitiju "Zadruga" ne prestaju da se biju. U rijalitiju "Zadruga" ne prestaju da se biju. Milana Mima Šarac i Irma Serjanić napravile su potpuni lom u sinoćnoj emisiji rijalitija "Zadruga". One ne kriju da ne mogu da podnesu jedna drugu, a sad su… »
Brutalna tuča u zadruzi! Irma nasrnula na Mimu i udarila je, obezbeđenje uletelo momentalno!

Brutalna tuča u zadruzi! Irma nasrnula na Mimu i udarila je, obezbeđenje uletelo momentalno!

Alo 24.02.2022
Njih dve počele su sa provokacijama, a onda su i nasrnule jedna na drugu. U toku emisije "Pitanja gledalaca" voditelj Milan Milošević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Irmu i Mimu, nakon čega je usledio pravi haos. - Zbog čega se ne… »
Žene se potukle usred emisije! Mima davi irmu: Zadrugarke napravile lom, svi skaču da ih razdvoje, voditelj zanemeo od…

Žene se potukle usred emisije! Mima davi irmu: Zadrugarke napravile lom, svi skaču da ih razdvoje, voditelj zanemeo od…

Kurir 24.02.2022
Milana Mima Šarac i Irma Serjanić ne mogu da podnesu jedna drugu, a sada su to i dokazale. Njih dve dobile su pitanje od gledaoca kog je zanimalo zbog čega vlada tolika netrpeljivost. - Meni je Mima rekla da misli da Irma muva Gruju - ubacila se Ana. -… »
"Ceo moj život je laž": Aleks se slomila! Ne želi da se folira: "Odavno sam upropastila Sve", istina o njoj je gorka (video)

"Ceo moj život je laž": Aleks se slomila! Ne želi da se folira: "Odavno sam upropastila Sve", istina o njoj je gorka (video)

Blic 24.02.2022
Aleksandra Nikolić je danas u komukaciji sa Markom Đedovićem i Dejanom Dragojevićem iznela razmišljanje o samoj sebi, koje je iznenadilo mnoge. - Ja sam shvatila da je moj život lažan, ceo - kazala je Nikolićeva na početku. - Sve što radim da… »

Vesti dana »