Povezane vesti

Nadal ne prašta Zverevu: "Nedopustivo"!

Nadal ne prašta Zverevu: "Nedopustivo"!

Sportske.net 24.02.2022
Španski teniser Rafael Nadal, koji je stigao do 12. uzastopne pobede ove sezone, kritikovao je ponašanje Aleksandra Zvereva u Akapulku, gde je Nemac diskvalifikovan nakon udaranja reketom u sudijsku stolicu. Nadal je pobedom stigao do skora 12:0 ove… »
Đoković o potezu Zvereva: Nikada nisam bio za diskvalifikovanje igrača, kažnjavanje i slično

Đoković o potezu Zvereva: Nikada nisam bio za diskvalifikovanje igrača, kažnjavanje i slično

Sportski žurnal 24.02.2022
Svi smo mi ljudi, imamo mane i grešimo. Nije on jedini koji je to učinio - navodi Novak. Olimpijski šampion Aleksander Zverev je bacio ljagu na sebe potezom tokom dubl meča na turniru u Akapulku. Reketom je udario po stolici na kojoj je sedeo sudija… »
Nadal: Žao mi je Zvereva, ali zaslužio je kaznu

Nadal: Žao mi je Zvereva, ali zaslužio je kaznu

Sport klub 24.02.2022
Rafael Nadal osudio je ponašanje Aleksandra Zvereva u Akapulku, te je dodao da se nada da će mladi nemački teniser naučiti lekciju. Zverev je bio besan posle poraza u dublu u Akapulku, posle čega je nekoliki puta nekontrolisano udario reketom o… »
Đoković o diskvalifikaciji zvereva: "Podržavam ga u jednoj stvari"

Đoković o diskvalifikaciji zvereva: "Podržavam ga u jednoj stvari"

Večernje novosti 23.02.2022
FOTO: AP/Tanjug Imajući u vidu da je, zbog incidenta sa linijskim sudijom pre dve godine sa Ju-es opena diskvalifikovan Novak Đoković, novinare u Dubaiju je zanimalo šta srpski teniser misli o incidentu, iako ono što je uradio Nemac nikako ne može… »

Vesti dana »