Povezane vesti

Zapalila Zagreb, SAD peva "imam para, vozim porše"! Isplivao Miljanin snimak iz studija - "Zvučiš kao Sunđer Bob!"

Zapalila Zagreb, SAD peva "imam para, vozim porše"! Isplivao Miljanin snimak iz studija - "Zvučiš kao Sunđer Bob!"

Mondo 24.02.2022
Miljana Kulić ne odustaje od namere da postane pevačica. Miljana Kulić ne odustaje od namere da postane pevačica Učesnica brojnih srpskih rijalitija Miljana Kulić, postaje pevačica. Diskvalifikovana takmičarka Zadruge nedavno je na društvenim… »
"Šta je ovo ljudi moji?!" skandalozan snimak miljane Kulić iz studija Učitelj zanemeo kad ju je čuo kako peva i njegov…

"Šta je ovo ljudi moji?!" skandalozan snimak miljane Kulić iz studija Učitelj zanemeo kad ju je čuo kako peva i njegov…

Blic 24.02.2022
Kontroverzna rijaliti učesnica Miljana Kulić svim silama želi da postane pevačica, a iako joj to ne polazi za rukom, odlučila je da krene i na časove pevanja. Kulićeva je, naime, na svom Jutjub kanalu pokazala trenutak kada je ušla u studio kako… »
Ludilo snimak kulićke iz studija! Miksi peva na sav glas: Ima svog učitelja, a zbog njegove reakcije ljudi vrište od smeha…

Ludilo snimak kulićke iz studija! Miksi peva na sav glas: Ima svog učitelja, a zbog njegove reakcije ljudi vrište od smeha…

Kurir 24.02.2022
Rijaliti učesnica Miljana Kulić uplovila je u pevačke vode iako je sama govorila da ona nije pevačica. Miljana je na svom Jutjub kanalu podelila da je ušla u studio kako bi odradila "kaver" jedne pesme, a kadrovi su ubrzo postali viralni na… »

Vesti dana »