Povezane vesti

Nišlijka oslobođena posle 5 godina: Uhapsili me kao ubicu, a umalo sam ubijena

Nišlijka oslobođena posle 5 godina: Uhapsili me kao ubicu, a umalo sam ubijena

Nova 24.02.2022
Nišlijka Milica Dimitrijević (32) posle više od pet godina nije više osumnjičena za ubistvo bivšeg poslodavca Dejana Dejančića i kolegu Dejana Jovanovića jer je Više javno tužilaštvo u Nišu zbog nedostatka dokaza koji bi je teretili… »
Prošla sam kroz pakao ovih 6 godina! Sobarica Milica više nije pod istragom ubistvo hotelijera u Niškoj Banji i dalje…

Prošla sam kroz pakao ovih 6 godina! Sobarica Milica više nije pod istragom ubistvo hotelijera u Niškoj Banji i dalje…

Kurir 24.02.2022
"Drago mi je da je pravda pobedila, ali ništa meni ne može da nadoknadi ono što sam preživela. Nikakav novac, nikakava potvrda da sam nedužna ne mogu da izbrišu strašna sećanja na to što se dešavalo ovih skoro šest godina. Taj stres koji sam… »
Obustavljena istraga protiv sobarice zbog sumnje da je učestvovala u ubistvu vlasnika hotela u Niškoj Banji

Obustavljena istraga protiv sobarice zbog sumnje da je učestvovala u ubistvu vlasnika hotela u Niškoj Banji

Danas 24.02.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu obustavilo je istragu protiv M. D. (32) koja se sumnjičila za zločin koji se dogodio 5. novembra 2016. godine u vili “DND” u Niškoj Banji, potvrđeno je u tužilaštvu za Danas. Portparol VJT Borisav Radonjić kazao… »
Posle Više od 5 godina: Tužilaštvo odustalo od istrage za ubistvo hotelijera protiv sobarice, nastavlja se potraga za…

Posle Više od 5 godina: Tužilaštvo odustalo od istrage za ubistvo hotelijera protiv sobarice, nastavlja se potraga za…

Blic 24.02.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu obustavilo je istragu protiv Milice Dimitrijević (33) iz Niša koja je bila osumnjičena da je u novembru 2016. godine sa nepoznatom osobom ubila Dejana Dejančića (51), vlasnika vile "DND" u Niškoj Banji i pokušala da… »
Obustavljena istraga za ubistvo u DND vili: Nema dokaza protiv sobarice

Obustavljena istraga za ubistvo u DND vili: Nema dokaza protiv sobarice

Nova 24.02.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu obustavilo je istragu protiv Milice Dimitrijević (32) koja se sumnjičila za zločin koji se dogodio 5. novembra 2016. godine u vili DND u Niškoj Banji. „Više javno tužilaštvo obustavilo je istragu protiv M.D. koja… »

Vesti dana »

Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 3 satajoš 41 povezana
Počeo sastanak Vučića sa Lajčakom i Boreljom

Počeo sastanak Vučića sa Lajčakom i Boreljom

RTV pre 15 minutajoš 43 povezane
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 5 satijoš 39 povezanih