Povezane vesti

Đani objavio rat estradi: Ja sam zvezda, svi ostali su klošari! Evo ko mu se od kolega našao na udaru

Đani objavio rat estradi: Ja sam zvezda, svi ostali su klošari! Evo ko mu se od kolega našao na udaru

Kurir 24.02.2022
Radiša Trajković Đani je, kao i njegove brojne kolege, u nedelju ujutru stigao na beogradski aerodrom nakon nastupa u dijaspori. Vidno iznerviran i poprilično mamuran, na pitanje ekipe emisije "Paparaco lov" ko je još od njegovih kolega u avionu… »
Ja sam zvezda, ostali su klošari: Đani žestoko isprozivao kolege, ovo mu mnogi neće oprostiti (foto)

Ja sam zvezda, ostali su klošari: Đani žestoko isprozivao kolege, ovo mu mnogi neće oprostiti (foto)

Mondo 24.02.2022
Mnoge kolege će se uvrediti. Mnoge kolege će se uvrediti. Radiša Trajković Đani snimljen je na beogradskom aerodromu kako se vraća sa jednog nastupa, a svojom izjavom iznenadio je mnoge. Ekipa emisije "Paparazzo lov" došla je da dočeka Đanija… »
Đani žestoko isprozivao kolege! Nekima se njegove reči neće svideti!

Đani žestoko isprozivao kolege! Nekima se njegove reči neće svideti!

Svet & Skandal 24.02.2022
Pevača Radišu Trajkovića Đanija ekipa “Paparaco lova“ uhvatila je na aerodromu kako se vraća sa jednog nastupa, a njegov komentar je sve šokirao. Naime, Đani je na pitanje da li u avionu ima još poznatih odgovorio neočekivano. – Ja sam… »

Vesti dana »