Povezane vesti

Čekala ga, pisala mu na fejsu, radili na detetu i onda haos! Ša otkrio nepoznate detalje o bivšoj ženi i propalom braku

Čekala ga, pisala mu na fejsu, radili na detetu i onda haos! Ša otkrio nepoznate detalje o bivšoj ženi i propalom braku

Mondo 24.02.2022
Reper je ispričao kako su tekle stvari. Reper je ispričao kako su tekle stvari. Nenad Aleksić Ša i Dalila Dragojević i te kako imaju zanimljivih tema za razgovor u vezi sa svojim ljubavnim životom i propalim brakom, pa su, kada su se osamili u… »
Posle nje ne mogu da se sastavim! Nenad rastavljen na komade, javno priznao da mu je sa Ivanom bilo najbolje i pokajao se zbog…

Posle nje ne mogu da se sastavim! Nenad rastavljen na komade, javno priznao da mu je sa Ivanom bilo najbolje i pokajao se zbog…

Alo 24.02.2022
Nenad je Ivanu javno prevario u Zadruzi sa Tarom što je veoma burno odjeknulo u medijima. Nenad Aleksić Ša i Dalila Dragojević su seli u dvorište kako bi se malo osunčali i udahnuli svež vazduh, a onda je reper počeo priču o bivšoj ženi Ivani… »
Ivana mi je pisala preko fejsa, radili smo na detetu, ali nije išlo! Ša otkrio nepoznate detalje iz odnosa sa bivšom ženom…

Ivana mi je pisala preko fejsa, radili smo na detetu, ali nije išlo! Ša otkrio nepoznate detalje iz odnosa sa bivšom ženom…

Kurir 24.02.2022
Nenad Aleksić Ša i Dalila Dragojević osamili su se u dvorištu, a tom prilikom reper je započeo priču o bivšoj supruzi Ivani, koju je prevario u rijalitiju sa Tarom Simov. - Ja kada sam bio u Farmi, imao sam jednu devojku, i ona mi kaže ili ja ili… »

Vesti dana »