Povezane vesti

Đoković: Nisam video SNS spot u kojem se pojavljujem, bio sam i kod bivšeg predsednika

Đoković: Nisam video SNS spot u kojem se pojavljujem, bio sam i kod bivšeg predsednika

Radio 021 24.02.2022
Novak Đoković izjavio je u intervjuu za Sport Klub snimljenom u Dubaiju, da nije video spot Srpske napredne stranke u kojem se pojavljuje sa predsednikom Aleksandrom Vučićem. On je naveo da je cela situacija pogrešno protumačena. "Ja taj spot nisam… »
Đoković za SK: Spot nisam video, bio sam i kod bivšeg predsednika…

Đoković za SK: Spot nisam video, bio sam i kod bivšeg predsednika…

Danas 24.02.2022
U ekskluzivnom intervjuu za Sport Klub snimljenom u Dubaiju, Novak Đoković otkriva zašto je izabrao BBC za prvi intervju ispred domaćih medija koji ga toliko dugo podržavaju, kako se oseća povodom komentara da je prešao granicu između sporta i… »
Đoković za SK: Ponizili su me na svetskom nivou

Đoković za SK: Ponizili su me na svetskom nivou

Sport klub 24.02.2022
U ekskluzivnom intervjuu za Sport Klub snimljenom u Dubaiju, Novak Đoković otkriva zašto je izabrao BBC za prvi intervju ispred domaćih medija koji ga toliko dugo podržavaju, kako se oseća povodom komentara da je prešao granicu između sporta i… »
Ponizili su me pred svetom, ne mogu da zaboravim! Novak o Australiji kao nikad - BBC me je isekao, a ja ću to ponavljati

Ponizili su me pred svetom, ne mogu da zaboravim! Novak o Australiji kao nikad - BBC me je isekao, a ja ću to ponavljati

Mondo 24.02.2022
Najbolji teniser sveta je bio vrlo iskren o svemu što mu se dešavalo ove godine. Najbolji teniser sveta je bio vrlo iskren o svemu što mu se dešavalo ove godine. Novak Đoković u Dubaiju vodi bitku za odbranu prvog mesta na ATP listi, ali najbolji… »
Đoković za SK: Spot nisam video, bio sam i kod bivšeg predsednika…

Đoković za SK: Spot nisam video, bio sam i kod bivšeg predsednika…

N1 Info 24.02.2022
U ekskluzivnom intervjuu za Sport Klub snimljenom u Dubaiju, Novak Đoković otkriva zašto je izabrao BBC za prvi intervju ispred domaćih medija koji ga toliko dugo podržavaju, kako se oseća povodom komentara da je prešao granicu između sporta i… »

Vesti dana »