Povezane vesti

Partizan protiv Fejnorda u osmini finala Lige konferencija

Partizan protiv Fejnorda u osmini finala Lige konferencija

Sportski žurnal 25.02.2022
Parni valjak će u prvom meču biti domaćin. Fudbaleri Partizana igraće protiv holandskog Fejnorda u osmini finala Lige konferencija, odlučeno je žrebom u Nionu. Prva utakmica igraće se 10. marta u Beogradu, a revanš je sedam dana kasnije u… »
To je to, ja SAD mogu da idem, završio sam! Hit reakcije Stankovića i Terzića na žrebu - evo ko je sve predvideo! Video

To je to, ja SAD mogu da idem, završio sam! Hit reakcije Stankovića i Terzića na žrebu - evo ko je sve predvideo! Video

Mondo 25.02.2022
Trener Crvene zvezde je odmah bio spreman za šalu. Trener Crvene zvezde je odmah bio spreman za šalu. Crvena zvezda je na žrebu za nokaut fazu Lige Evrope dobila svog prvog rivala, a to su Glazgov Rendžersi. Škotski velikan će se još jednom naći… »
Van Bronkhorst: Zvezda je jak tim, ovakve utakmice su posebne

Van Bronkhorst: Zvezda je jak tim, ovakve utakmice su posebne

Nova 25.02.2022
Fudbaleri Crvene zvezde dobili su za rivala ekipu Glazgov Rendžersa u osmini finala Lige Evrope. Trener „policajaca“ Đovani van Bronkhorst kaže da su crveno-beli jak tim jer su završili prvi u svojoj grupi. Veruje da će njegovoj ekipi doneti… »
Šta Van Bronkhorst kaže o Crvenoj zvezdi?

Šta Van Bronkhorst kaže o Crvenoj zvezdi?

Sportske.net 25.02.2022
Trener fudbalera Glazgov Rendžersa Đovani van Bronkhorst upitan je da prokomentariše predstojećeg rivala njegovog tima u osmini finala Lige Evrope - Crvenu zvezdu. Današnji žreb u Nionu spojio je Rendžers i Zvezdu, dva prvaka svojih zemalja, te je… »
Trener Fejenorda: Video sam tabelu, Partizan ne gubi

Trener Fejenorda: Video sam tabelu, Partizan ne gubi

Sport klub 25.02.2022
Trener Fejenorda Arne Slot kaže da rezultati Partizana ove sezone dovoljno govore o njegovoj snazi, ali je optimista pred dvomeč sa crno-belima. Roterdamersi se sastaju sa Beograđanima u osmini finala Lige konferencije, odlučeno je žrebom u Nionu… »
Trener Fejenorda: Video sam tabelu, Partizan ne gubi

Trener Fejenorda: Video sam tabelu, Partizan ne gubi

N1 Info 25.02.2022
Trener Fejenorda Arne Slot kaže da rezultati Partizana ove sezone dovoljno govore o njegovoj snazi, ali je optimista pred dvomeč sa crno-belima. Roterdamersi se sastaju sa Beograđanima u osmini finala Lige konferencije, odlučeno je žrebom u Nionu… »
Iliev: Fejenord je velikan, uvek sam optimista i to ne hazarderski

Iliev: Fejenord je velikan, uvek sam optimista i to ne hazarderski

Nova 25.02.2022
Sportski direktor Partizana, Ivica Iliev, zadovoljan je što će njegov klub odmeriti snage sa holandskim velikanom Fejenordom. Partizan je domaćin 10. marta, sedam dana kasnije će Holanđani ugostiti tim Aleksandra Stanojevića u osmini finala Lige… »
Mrkela se oglasio nakon žreba: ‘u ovakvom društvu ne možete izvučete laku ekipu!’

Mrkela se oglasio nakon žreba: ‘u ovakvom društvu ne možete izvučete laku ekipu!’

Hot sport 25.02.2022
Zvezda ima svoju šansu! Sportski direktor Crvene zvezde – Mitar Mrkela izneo je prve utiske posle održanog žreba za osminu finala Lige Evrope prilikom kog je Crvena zvezda za protivnika dobila Glazgov Rendžers. – Kada se nađete u ovakvom… »
Albanac doneo sreću Partizanu: Crno-beli idu u Holandiju

Albanac doneo sreću Partizanu: Crno-beli idu u Holandiju

Večernje novosti 25.02.2022
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Ekipa iz Humske je imala status nepovlašćenog kluba, tako da im je rival došao iz šešira sa imenima pobednika grupa u ovom novom UEFA takmičenju. Prvi meč igraće se 10. marta u Beogradu, a revanš je zakazan… »
U humskoj nisu zadovoljni: Iliev o teškom žrebu Partizana

U humskoj nisu zadovoljni: Iliev o teškom žrebu Partizana

Večernje novosti 25.02.2022
FOTO: M. Vukadinović "Fejnord je velikan holandskog i evropskog fudbala, osvajač evropskih takmičenja i u vrhu je holandskog fudbala, veliku bitku bije sa Ajaksom i PSV-om, sličnog su kvaliteta. Izvukli smo jednog od najtežih protivnika, možda na… »
Partizan sa Fejenordom u 1/8 finala Lige konferencija

Partizan sa Fejenordom u 1/8 finala Lige konferencija

Danas 25.02.2022
Fudbaleri Partizana će se u osmini finala Lige konferencije sastati sa Fejenordom. Mečevi su na programu 10. i 17. marta, a crno-beli će biti domaćini u prvoj utakmici. U ostalim mečevima sastaju se: Marsej – Bazel Lester – Ren PAOK – Gent… »
Mitar Mrkela: Rendžers nam je stari dužnik, možemo da ih prođemo

Mitar Mrkela: Rendžers nam je stari dužnik, možemo da ih prođemo

Danas 25.02.2022
Crvena zvezda je na današnjem žrebu dobila Rendžers za rivala u osmini finala Lige Evrope. Prvi meč 10. marta odigraće crveno-beli u Škotskoj, a revanš sedam dana kasnije u prestonici Srbije. Mitar Mrkela, sportski direktor kluba, zadovoljan je… »
Stanković nakon žreba: ‘Ne znam jel moglo bolje, ali je moglo mnogo gore!’

Stanković nakon žreba: ‘Ne znam jel moglo bolje, ali je moglo mnogo gore!’

Hot sport 25.02.2022
Crvena zvezda i Rendžers imaju istoriju evropskih duela! Fudbaleri Crvene zvezde će u osmini finala Lige Evrope odmeriti snage sa ekipom Glazgov Rendžersa, a prvi meč biće odigran 10. marta u Škotskoj, dok je revanš na programu sedam dana kasnije… »
Partizan na Fejenord za četvrtfinale Lige Konferencije

Partizan na Fejenord za četvrtfinale Lige Konferencije

Sport klub 25.02.2022
Partizan će odmeriti snage sa Fejenordom u osmini finala Lige Konferencije. Crno-beli će prvi meč igrati u Beogradu 10. marta, dok je revanš na programu sedam dana kasnije u Roterdamu. Holandska ekipa spada sigurno u najteže rivale koje je Partizan… »
Liga konferencije: Partizan protiv Fejenorda!

Liga konferencije: Partizan protiv Fejenorda!

N1 Info 25.02.2022
Partizan će odmeriti snage sa Fejenordom u osmini finala Lige Konferencije. Crno-beli će prvi meč igrati u Beogradu 10. marta, dok je revanš na programu sedam dana kasnije u Roterdamu. Holandska ekipa spada sigurno u najteže rivale koje je Partizan… »
Podeljene reakcije navijača Partizana! /TVITOVI/

Podeljene reakcije navijača Partizana! /TVITOVI/

Sportske.net 25.02.2022
Partizan će se za plasman u četvrtfinale Lige konferencija boriti sa ekipom holandskog Fejenorda. To je epilog današnjeg žreba u Nionu, prva utakmica osmine finala biće odigrana u Humskoj 10. marta, a revanš je u Roterdamu sedam dana kasnije. Mogao… »
Težak žreb za Partizan, moglo je i bolje!

Težak žreb za Partizan, moglo je i bolje!

Sportske.net 25.02.2022
Podsetimo, Crvena zvezda je danas na žrebu parova osmine finala Lige Evrope za rivala dobila Glazgov Rendžers, a sat kasnije je počeo i žreb osmine finala Lige konferencija. I tu smo imali svog predstavnika, beogradski Partizan, koji je sinoćnjom… »
Žreb za LK: Murinjo na Vitese, Lester protiv Rena

Žreb za LK: Murinjo na Vitese, Lester protiv Rena

Sportske.net 25.02.2022
Izvučeni su i preostali parovi osmine finala Lige konferencija, a u fokusu će biti nekoliko zanimljivih okršaja. Murinjova Roma neće imati lak zadatak da eliminiše Vitese, dok bi potencijalno neizvesne i zanimljive okršaje trebalo tražiti i u… »
Vučića "najskuplja" u šeširu Roma bez premca među osam nosilaca u žrebu osmine finala Lige konferencija - đalorosi vrede…

Vučića "najskuplja" u šeširu Roma bez premca među osam nosilaca u žrebu osmine finala Lige konferencija - đalorosi vrede…

Večernje novosti 25.02.2022
FOTO: EPA Ukupna vrednost osam direktnih učesnika osmine finala (Roma, Ren, Fejenord, AZ, Bazel, Kopenhagen, Gent i LASK) iznosi nešto manje od milijardu evra po procenama "Transfermarkta" što je bezmalo isto toliko manje u odnosu na pobednike grupa u… »
Potencijalni rivali FK Partizan: Koga crno-beli na žrebu uopšte ne žele, a ko je poželjna opcija?

Potencijalni rivali FK Partizan: Koga crno-beli na žrebu uopšte ne žele, a ko je poželjna opcija?

Večernje novosti 24.02.2022
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Protivnik crno-belih u borbi za četvrtfinale biće jedna od ekipa koje su se u osminu plasirale direktno, kao pobednici grupa. Među njima ističe se Roma i po UEFA koeficijentu, ali i po vrednosti ekipe. Đalorosi… »

Vesti dana »