Povezane vesti

Vučević i Mirović obišli gradilište nove zgrade Studentskog kulturnog centra

Vučević i Mirović obišli gradilište nove zgrade Studentskog kulturnog centra

Dnevnik 25.02.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem obišao gradilište nove zgrade Studentskog kulturnog centra Novi Sad koje se nalazi u okviru univerzitetskog kampusa, u Ulici Vladimira Perića… »
Prodavci na kikindskoj pijaci dobili bolje uslove rada

Prodavci na kikindskoj pijaci dobili bolje uslove rada

RTV 25.02.2022
KIKINDA - Gotovo šest decenija od izgradnje prve pijace, Kikinđani sada imaju na raspolaganju nov, moderan zatvoreni objekat Gradske pijace. Ukupna vrednost izgradnje kompleksa, koji zauzima prostor od oko 3.000 kvadratnih metara, iznosi preko 300… »
Počeli radovi: Gradi se nova zgrada Studentskog kulturnog centra u Novom Sadu

Počeli radovi: Gradi se nova zgrada Studentskog kulturnog centra u Novom Sadu

Blic 25.02.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem obišao gradilište nove zgrade Studentskog kulturnog centra Novi Sad koje se nalazi u okviru univerzitetskog kampusa, u Ulici Vladimira Perića… »
Mirović: Studentski kulturni centar u Novom Sadu prvi put od osnivanja dobija svoj objekat

Mirović: Studentski kulturni centar u Novom Sadu prvi put od osnivanja dobija svoj objekat

Blic 25.02.2022
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović obišao je danas pripremne radove za početak izgradnje novog objekta Studentskog kulturnog centra u Novom Sadu, istakavši da je reč o projektu vrednom 650 miliona dinara koji finansira Pokrajinska vlada, a… »
Vučević: Kad sam u kampusu Univerziteta u Novom Sadu evociram uspomene na studenatskondoba, razlika između onda i sada je…

Vučević: Kad sam u kampusu Univerziteta u Novom Sadu evociram uspomene na studenatskondoba, razlika između onda i sada je…

Srbija danas 25.02.2022
Obilasku su prisustvovali i pokrajinski sekretar za visoko obrazovanje i naučno-istraživačku delatnost prof. dr Zoran Milošević, rektor Univerziteta u Novom Sadu dr Dejan Madić, direktor SKC Novi Sad Obrad Škrbić i generalni direktor izvođača… »
Počeli radovi na izgradnji nove zgrade Studentskog kulturnog centra

Počeli radovi na izgradnji nove zgrade Studentskog kulturnog centra

RTV 25.02.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem obišao gradilište nove zgrade Studentskog kulturnog centra Novi Sad koje se nalazi u okviru univerzitetskog kampusa, u Ulici Vladimira… »
Vučević: Kad sam u kampusu Univerziteta u Novom Sadu evociram uspomene na studenatskondoba, razlika između onda i sada je…

Vučević: Kad sam u kampusu Univerziteta u Novom Sadu evociram uspomene na studenatskondoba, razlika između onda i sada je…

Kurir 25.02.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem obišao gradilište nove zgrade Studentskog kulturnog centra Novi Sad koje se nalazi u okviru univerzitetskog kampusa, u Ulici Vladimira Perića… »

Vesti dana »