Povezane vesti
Predsjednik Vanjskotrgovinske komore upozorava na posljedice rata u Ukrajini po BiH
Slobodna Evropa 25.02.2022
Predsjednik Vanjskotrgovinske komore (VTK) BiH Ahmet Egrlić izjavio je da će privreda Bosne i Hercegovine (BiH) na direktan način osjetiti posljedice invazije Rusije na Ukrajinu, ističući da moglo doći do smanjenja vanjskotrgovinske razmjene sa tim… »
"Moguć gubitak 50 miliona evra": Posledice sukoba u Ukrajini na privredu BiH mogu biti velike
Blic 25.02.2022
Privreda Bosne i Hercegovine osjetiće posledice sukoba između Rusije i Ukrajine na direktan način jer bi moglo doći do smanjenja vanjskotrgovinske razmene sa tim zemljama, te na indirektan način zbog uvoza energenata. Kazao je ovo za Fenu Ahmet Egrlić… »
Mediji: Rat će imati posledice po privredu BiH, zemlja bez rezervi nafte
N1 Info 25.02.2022
Posledice sukoba Rusije i Ukrajine osetiće i privreda Bosne i Hercegovine (BiH), kako indirektno kroz skok cena tako i direktno, jer bi moglo doći do smanjenja spoljnotrgovinske razmene sa tim zemljama. Banjalučki poslovni portal Kapital objavio je da je… »
Vesti dana »
Sofronijević: Veliko interesovanje za legalizaciju, već stiglo više od 7.000 prijava
RTV pre 1 satjoš 120 povezanih
Završen sastanak Vučića sa timovima za energetsku stabilnost: „Građani da ne brinu“
Danas pre 5 satijoš 43 povezane
NBS: Nema problema sa snabdevenošću evrom na deviznom tržištu, kurs dinara nije ugrožen
RTV pre 2 satajoš 22 povezane





