Povezane vesti
Cvijanović: Ne odobravam da se na Banjaluku stavlja meta
Nova 25.02.2022
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da ne odobrava da se na Banjaluku stavlja meta. Ona je agenciji Srna rekla da ne odobrava izjavu predsednika Severne Makedonije Steve Pendarovskog koji je pored ostalog rekao „da je u slučaju da… »
Pendarovski: Ako Putin zauzme Ukrajinu Banjaluka je najranjivija tačka na Zapadnom Balkanu
Danas 25.02.2022
Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski ocenio je danas da je u slučaju da Rusija osvoji Ukrajinu Banja Luka „najranjivija tačka“ na Zapadnom Balkanu, ali da zabrinjava i to što u njegovoj zemlji znatan broj građana misli da je Evroazijska unija… »
„Ako Putin zauzme Ukrajinu, Banjaluka ‘najranjivija tačka’ na Balkanu“
Nova 25.02.2022
Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski ocenio je da je u slučaju da Rusija osvoji Ukrajinu Banja Luka "najranjivija tačka" na Zapadnom Balkanu, ali da zabrinjava i to što u njegovoj zemlji znatan broj gradjana misli da je Evroazijska unija… »
Vesti dana »
„Mina Kostić mi je ukrala 500 evra i pobegla“: Sandra Rešić oplela po koleginici – „Jurili su je po gradu“
Nova pre 15 minutajoš 18 povezanih






