Povezane vesti
Fridom haus: Srbija među zemljama sa najvećim padom u oblasti prava i sloboda
Nova 25.02.2022
Srbija je drugu godinu zaredom delimično slobodna zemlja, a u tu grupu spadaju i Mađarska, Bangladeš i Indija, navodi američka nevladina organizacija Fridom haus u novom izveštaju o globalnom širenju autoritarne vlasti. Osim što je ostala označena kao… »
Sagovornici Danasa: Vučić, SNS i mafija odgovorni za pad političkih prava i sloboda
Danas 25.02.2022
Za pad političkih prava i sloboda u Srbiji je odgovoran Aleksandar Vučić, koji se okrenuo od Evrope i upravlja društvom uz Srpsku naprednu stranku, bezbednosne strukture i mafiju, ističu sagovornici Danasa povodom najnovijeg izveštaja međunarodne… »
Fridom Haus: Srbija jedna od zemalja koja je najviše nazadovala za 10 godina
Danas 25.02.2022
Srbija je zadržala status delimično slobodne države i označena je kao zemlja koja je u poslednjih 10 godina zabeležila najveći pad u oblasti političkih prava i građanskih sloboda, navedeno je u novoobjavljenom izveštaju „Sloboda u svetu 2022 – Globalno… »
Vesti dana »

Sastanak Putina i Vitkofa pred američki ultimatum: značajan napredak, najave sankcija i planovi za trilateralne susrete lidera
Naslovi.ai pre 58 minutajoš 87 povezanih

"Žele da imovinu Republike Srpske prebace na nivo BiH" Pukovnik u penziji šokirao: Rs ima najkvalitetniju šumu, zato su poslali Šmita!
Kurir pre 2 minutajoš 181 povezana

Ovako je zvezda povela u Poljskoj: Novi gol Krunića - VAR rekao svoje! (video)
Kurir pre 1 satjoš 59 povezanih