Povezane vesti

"Bože, sačuvaj živote onih koji su SAD u opasnosti": Miloš Biković o ratnom sukobu u Ukrajini: "Prošli smo kroz sličnu…

"Bože, sačuvaj živote onih koji su SAD u opasnosti": Miloš Biković o ratnom sukobu u Ukrajini: "Prošli smo kroz sličnu…

Blic 25.02.2022
Glumac Miloš Biković svoju karijeru gradi osim u Srbiji i u Rusiji, a sada se na svom Instagram profilu oglasio povodom ratnih sukoba u Ukrajini. Mladi umetnik je na društvenoj mreži Instagram izneo svoj stav o nemilim događajima: MILOŠ BIKOVIĆ… »
Bio sam dete kada je počeo rat u mojoj zemlji! Emotivna objava Miloša Bikovića o Ukrajini - oglasio se u jeku sukoba!

Bio sam dete kada je počeo rat u mojoj zemlji! Emotivna objava Miloša Bikovića o Ukrajini - oglasio se u jeku sukoba!

Mondo 25.02.2022
Miloš Biković izneo svoje mišljenje o ratu u Ukrajini. Miloš Biković izneo svoje mišljenje o ratu u Ukrajini. Miloš Biković jedan je od najpoznatijih i najuspešnijih glumaca u Srbiji, a vrlo je poznato i da je svoju karijeru gradio i u Rusiji gde… »
Prošli smo kroz sličnu situaciju: Biković je velika zvezda u Rusiji, ali na stanje u Ukrajini nije ostao nem! Evo šta je…

Prošli smo kroz sličnu situaciju: Biković je velika zvezda u Rusiji, ali na stanje u Ukrajini nije ostao nem! Evo šta je…

Kurir 25.02.2022
Glumac Miloš Biković, koji krči put slave u dalekoj Rusiji, oglasio se povodom ratnih sukoba u Ukrajini. Mladi umetnik je na društvenoj mreži Instagram izneo svoj stav o nemilim događajima: - Želeo bih da nema ratova, ma koliko je to naivno, znam… »
Znam koliko je rat užasan! Emotivna objava Miloša Bikovića u jeku sukoba Rusije i Ukrajine rasplakala mnoge! (foto)

Znam koliko je rat užasan! Emotivna objava Miloša Bikovića u jeku sukoba Rusije i Ukrajine rasplakala mnoge! (foto)

Alo 25.02.2022
Glumac je tri puta prošao kroz istu situaciju. Popularni srpski glumac Miloš Biković aktivan je na društvenim mrežama, pa se tako i sada oglasio povoodm trenutnog rata u Rusiji i Ukrajini. Biković je svoju karijeru gradio kako u Srbiji, tako i u… »

Vesti dana »