Povezane vesti
Zaharova: NATO hteo da uništi Jugoslaviju, Rusija neće Ukrajinu
Pravda 25.02.2022
NATO je želeo da uništi SR Jugoslaviju tokom bombardovanja 1999. godine, dok Rusija u Ukrajini sprovodi specijalnu vojnu operaciju koja ima odbrambeni cilj, izjavila je danas za Tanjug portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova… »
Zaharova: NATO je hteo da uništi Jugoslaviju, ruska vojna operacija je defanzivna
RTS 25.02.2022
NATO je želeo da uništi SR Jugoslaviju tokom bombardovanja 1999. godine, dok Rusija u Ukrajini sprovodi specijalnu vojnu operaciju koja ima odbrambeni cilj, izjavila je za "Tanjug" portparolka ruskog ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova. Marija… »
Vesti dana »
Izrael napao Liban, Iran poručuje da razgovor sa Amerikom 'nema smisla'
BBC News pre 5 satijoš 29 povezanih
Putin čestitao rođendan Trampu, nazvao ga briljantnom osobom i političarem
Beta pre 3 satajoš 42 povezane
Autoprevoznik Milomir Jaćimović od sutra u zatvoru: „Nisam kriv i ne bojim se“
Danas pre 13 satijoš 5 povezanih
(Video) Jako nevreme čupalo žice i lomilo drveće! Oštećena vozila, ulice poplavljene! Alarmantno stanje u Novom Sadu: Policija i vatrogasci na terenu
Blic pre 1 danjoš 117 povezanih
Tužilaštvo u Prištini otkrilo zbog čega je tzv. kosovska policija uhapsila petoricu Srba iz Štrpca i Gnjilana (video)
Blic pre 3 satajoš 39 povezanih


