Povezane vesti

Ruski timovi će utakmice u evrokupovima možda igrati u Srbiji

Ruski timovi će utakmice u evrokupovima možda igrati u Srbiji

Dnevnik 25.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da je dobio informaciju da postoji interes da ruski fudbalski i košarkaški timovi kao domaćini, utakmice u evrokupovima igraju u Srbiji. Kako kaže, većina klubova iz Evrope, u ovakvoj situaciji, ne želi da… »
"Mi smo spremni svakog da ugostimo" Vučić otkrio da li će ruski sportski timovi biti domaćini u Srbiji

"Mi smo spremni svakog da ugostimo" Vučić otkrio da li će ruski sportski timovi biti domaćini u Srbiji

Srbija danas 25.02.2022
Predsednik Srbije obratio se naciji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti posle sednice Saveta za nacionalnu bezbednost. Na pitanje da li je tačno da je UEFA zabranila utakmice u Rusiji i da će će ruski timovi biti domaćini u… »
Nemam ništa protiv ako su svi saglasni: Postoji interes, ali ne znam čiji!

Nemam ništa protiv ako su svi saglasni: Postoji interes, ali ne znam čiji!

Hot sport 25.02.2022
Spartak u Beogradu ne zvuči nemoguće Predsednik Republike Srbije se oglasio povodom potencijalnog domaćinstva Spartaka iz Moskve u Beogradu: – Ja sam neposredno, pre nego što sam ušao ovde, dobio infromaciju da postoji, ne znam čiji interes, da… »
Da li će ruski klubovi igrati u Srbiji? Predsednik Vučić: "Ne znam čija je inicijativa, garantujemo bezbednost"

Da li će ruski klubovi igrati u Srbiji? Predsednik Vučić: "Ne znam čija je inicijativa, garantujemo bezbednost"

Mondo 25.02.2022
U petak su se pojavila nagađanja da bi ruski klubovi mogli u Srbiji da igraju kao domaćini. U petak su se pojavila nagađanja da bi ruski klubovi mogli u Srbiji da igraju kao domaćini. Da li će ruski klubovi igrati u Srbiji kao domaćini umesto u… »

Vesti dana »