Povezane vesti

Andrija Milošević i Aleksandra su sad najsrećniji zbog prinove, a evo kroz kakve zdravstvene probleme je glumica prošla u…

Andrija Milošević i Aleksandra su sad najsrećniji zbog prinove, a evo kroz kakve zdravstvene probleme je glumica prošla u…

Blic 26.02.2022
Verenica popularnog glumca Andrije Miloševića, Aleksandra Tomić se porodila i na svet donela zdravog dečaka kome je popularni par dao ime Relja. Iako sada Andrijinoj i Aleksandrinoj sreći nema kraja, popularna glumica u trudnoći se suočila sa… »
Andrija MILOŠEVIĆ se oglasio nakon što je POSTAO OTAC: Njegove reči pune ljubavi i sreće: "Ne znam šta bih vam drugo…

Andrija MILOŠEVIĆ se oglasio nakon što je POSTAO OTAC: Njegove reči pune ljubavi i sreće: "Ne znam šta bih vam drugo…

Blic 25.02.2022
Verenica popularnog glumca Andrije Miloševića, Aleksandra Tomić se porodila. Ponosni roditelji nasledniku su dali ime Relja. Andrija, koji inače ne voli javno da eksponira svoj privatni život, nakon lepih vesti se oglasio i sa dve jake reči objasnio… »
Oglasio se novopečeni tata: Andrija Milošević presrećan zbog rođenja sina

Oglasio se novopečeni tata: Andrija Milošević presrećan zbog rođenja sina

Večernje novosti 25.02.2022
Foto: Instagram Ponosni roditelji nasledniku su dali ime Relja. Andrija, koji inače ne voli javno da eksponira svoj privatni život, nakon lepih vesti se oglasio i sa dve jake reči objasnio koliko je srećan. - Ne znam šta bih vam drugo rekao, osim da… »

Vesti dana »