Povezane vesti

Radonjić kratak nakon poraza: Nismo odigrali dobru utakmicu, zasluženo su pobedili!

Radonjić kratak nakon poraza: Nismo odigrali dobru utakmicu, zasluženo su pobedili!

Hot sport 26.02.2022
Trener crveno-belih nije zadovoljan Košarkaši Zvezde poraženi su u Atini od strane Panatinaikosa, a šef stručnog štaba kluba sa Malog Kalemegdana iskazao je svoje nezadovoljstvo nakon utakmice: „Čestitke Panatinaikosu, odigrao je dobro. U startu… »
Radonjić posle poraza u Atini: U startu sam video da igramo bez energije, fokus nije bio dobar

Radonjić posle poraza u Atini: U startu sam video da igramo bez energije, fokus nije bio dobar

Večernje novosti 26.02.2022
Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC Šampion Srbije i ABA lige je pognute glave napustio parket dvorane "OAKA arena" (79:73), a strateg beogradskog kluba je odmah na početku meča uvideo problem. - Čestitke Panatinaikosu, odigrao je dobro. U startu sam video da… »
Radonjić: Dobro počeli, pa izgubili fokus

Radonjić: Dobro počeli, pa izgubili fokus

Danas 26.02.2022
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić bio je razočaran posle meča u kojem je njegov tim izgubio u Atini od Panatinaikosa (79:73) u meču 27. kola Evrolige. „Čestitam Panatinaikosu na zasluženoj pobedi. Mi smo odigrali bez energije i… »

Vesti dana »