Povezane vesti
Kina jedina može da ublaži posledice sankcija Rusiji, ali oprezna zbog svog položaja na tržištu
Politika 26.02.2022
PEKING – Kina je trenutno jedini prijatelj koji Rusiji može da pomogne da ublaži uticaj ekonomskih sankcija zbog invazije na Ukrajinu, međutim nema naznaka da je spremna da na taj način potencijalno žrtvuje svoj ulazak na američko i evropsko tržište… »
AP: Kina jedina može da ublaži posledice sankcija Rusiji, ali oprezna zbog svog položaja na tržištu
Radio sto plus 26.02.2022
Čak i da Peking želi, sposobnost da pomogne predsedniku Rusije Vladimiru Putinu je ograničena. Odnosi Pekinga i Moskve poboljšani su od 2012. godine kada je Si Djinping došao na vlast. Bliski odnosi motivisani su zajedničkom netrpeljivošću prema… »
Kina je jedina koja može da pomogne Rusiji, ali je oprezna
Nova 26.02.2022
Kina je trenutno jedini prijatelj koji Rusiji može da pomogne da ublaži uticaj ekonomskih sankcija zbog invazije na Ukrajinu, medjutim nema naznaka da je spremna da na taj način potencijalno žrtvuje svoj ulazak na američko i evropsko tržište, piše… »
Vesti dana »
"Danas će Iran biti teško pogođen" Oglasio se Tramp: Razmatram potpuno uništenje i sigurnu smrt određenoj grupi ljudi
Blic pre 8 minutajoš 44 povezane
Puca savezništvo; Tramp se obratio Velikoj Britaniji - ovo je definitivno tačka raskola
B92 pre 39 minutajoš 107 povezanih
Orban: Mađarska će odlučiti o sudbini zaplenjenog novca iz Ukrajine kada se utvrdi čiji je
Vesti online pre 3 satajoš 42 povezane
Đedović Handanović: „U narednim danima predstavićemo nove mere države“
Serbian News Media pre 9 satijoš 26 povezanih




