Povezane vesti
Dve velike eksplozije u blizini Kijeva: Raketirano skladište nafte u Vasilkovu
Telegraf 26.02.2022
* Kremlja kaže da je Kijev odbio da pregovara * Putin naredio obustavu operacija, pa povukao odluku nakon što do pregovora nije došlo * U Kijevu se vode borbe * Vučić: Ne uvodimo sankcije Rusiji * NATO raspoređuje još trupa u Istočnoj Evropi. Treći dan… »
Jezive scene iz Kijeva: Vojska patrolira ulicama, narod u strahu diže ruke, na ruševinama leži igračka
Telegraf 26.02.2022
Na ulicama je prisutan veliki broj vojnika, koji zaustavljaju vozila, a građani preplašeni podižu ruku pred maskiranim vojnicima kojima se vide samo oči. Treći dan traju borbe ruskih i ukrajinskih snaga na teritoriji Ukrajine. Borbe su se sa istoka… »
Gradovi Ukrajine uživo Pratite situaciju iz minuta u minut: Sve je sablasno i pusto - policijski čas na snazi (video)
Srbija danas 26.02.2022
Gradovi širom Ukrajine su pusti. Iz minuta u minut se sve objavljuje na društvenim mrežama, posebno snimcima uživo. I dok sa ratišta stižu najnovije informacije o zahuktavanju ratnih sukoba, brojne kamere iz gradova širom Ukrajine beleže nešto sablasno… »
Uživo sa ulica kijeva! Treći dan rata - policijski čas u toku: U ukrajinskoj prestonici pusto - odjekuju samo pucnji (video)
Srbija danas 26.02.2022
Pratite stanje u Ukrajini na našem portalu iz minuta u minut. Trećeg dana rata u Ukrajini stižu izveštaji o borbama u Kijevu između ruskih i ukrajinskih snaga, a gradom su odjekivale eksplozije. Iz Crnog mora su na Ukrajinu ispaljene krstareće rakete, a… »
Vesti dana »

Oglasio se Janaf zbog sankcija NIS-u: "Važno je i za Hrvatsku, ostajemo bez prihoda"! Traže rešenje
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih

Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednici jevrejskih organizacija traže slobodu za taoce u Gazi
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

"Proizvodićemo plutajuće nuklearne elektrane": Putin najavio revolucionarni razvoj: "Omogućiće nam rešenje mnogih problema"
Blic pre 17 minutajoš 1 povezana

Novi detalji o misterioznim dronovima iznad Danske: "Nema dokaza da su ih Rusi poslali na naše aerodrome"
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane