Povezane vesti

Teško mi je da sama odgajam dete: Goga Sekulić otvorila dušu nakon razvoda - Nemam dadilju, neću da mi svako pipa sina

Teško mi je da sama odgajam dete: Goga Sekulić otvorila dušu nakon razvoda - Nemam dadilju, neću da mi svako pipa sina

Mondo 26.02.2022
Pevačica se sa sinom vratila u Beograd. Pevačica se sa sinom vratila u Beograd. Pevačica Goga Sekulić je pre šest meseci okončala brak sa suprugom Urošem Domanovićem s kojim ima sina Vasilija, a od kojeg se još nije zvanično razvela. Vratila se… »
Neće mi biti lako da sama odgajam dete! Goga Sekulić brutalno iskrena, otkrila zbog čega ne želi da ima dadilju!

Neće mi biti lako da sama odgajam dete! Goga Sekulić brutalno iskrena, otkrila zbog čega ne želi da ima dadilju!

Kurir 26.02.2022
Pevačica je u intervjuu rekla da se još nije zvanično razvela od supruga Uroša Domanovića, ali da već pola godine ne živi zajedno i da se ona sama stara o sinu Vasiliju Andreju. Goga Sekulić vraća se na muzičku scenu pesmom koju joj je napisala… »
Goga Sekulić progovorila o krahu braka sa Urošem Domanovićem

Goga Sekulić progovorila o krahu braka sa Urošem Domanovićem

Vesti online 26.02.2022
Pevačica Goga Sekulić prvi put se pojavila u javnosti nakon vesti da se razvodi od sportiste Uroša Domanovića sa kojim ima sina Vasilija Andreja. – Uroš i ja smo u odličnim odnosima. Još uvek verujem u ljubav. Verovala sam i u brak. U svakom… »
Prvi put u javnosti nakon razvoda: Goga Sekulić otkrila kakav dogovor ima sa bivšim i šta joj je otac rekao

Prvi put u javnosti nakon razvoda: Goga Sekulić otkrila kakav dogovor ima sa bivšim i šta joj je otac rekao

Večernje novosti 26.02.2022
Foto: ATA images S obzirom na to da pevačica i svetski prvak u džiju-džicu ne žive zajedno dve godine zbog poslovnih obaveza, daljina je presudila da se definitivno raziđu i stave tačnu na šestogodišnji ljubavni odnos, u kojem su dobili sina… »

Vesti dana »