Povezane vesti

Da su moja deca mogla da biraju, birali bi njega: Slobina žena oduševila prizorom iz doma nakon venčanja (foto)

Da su moja deca mogla da biraju, birali bi njega: Slobina žena oduševila prizorom iz doma nakon venčanja (foto)

Mondo 26.02.2022
Jelena i Sloba uživaju u porodičnom životu. Jelena i Sloba uživaju u porodičnom životu. Sloba Radanović i Jelena Đuričanin nedavno su se venčali, a sada je pevačeva supruga na Instagramu pokazala prizor iz njihovog doma kojim je pokazala koliko… »
"Moja deca bi uvek izabrala Slobu": Radanovićeva žena progovorila o porodici, pa pokazala prizor iz doma koji topi srca…

"Moja deca bi uvek izabrala Slobu": Radanovićeva žena progovorila o porodici, pa pokazala prizor iz doma koji topi srca…

Blic 26.02.2022
Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, pokazala je na društvenim mrežama prizor iz doma koji se mnogima dopao, pa je ovim potezom pokrenula pravu lavinu komentara. Ona je pokazala kako se njena deca iz prethodnog braka igraju sa Slobom, a… »
Da su moja deca mogla da biraju, birali bi Slobu Radanovićeva žena progovorila o porodici, a prizor iz porodičnog doma je…

Da su moja deca mogla da biraju, birali bi Slobu Radanovićeva žena progovorila o porodici, a prizor iz porodičnog doma je…

Kurir 26.02.2022
Supruga pevača Slobe Radanovića Jelena Radanović pokazala je na svom Instagram profilu prizor iz doma koji je mnoge oduševio, pa je ovim potezom pokrenula pravu lavinu komentara. Ona je pokazala kako se njena deca iz prethodnog braka igraju sa Slobom… »

Vesti dana »