Povezane vesti

Roman Abramovič napustio Čelsi!

Roman Abramovič napustio Čelsi!

Vesti online 26.02.2022
Vlasnik Čelsija i ruski milijarder Roman Abramovič saopštio je da se povukao iz kluba i da će sada brigu o ovom premijerligašu iz Londona preuzeti poverenici Čelsijeve dobrotvorne fondacije. “Tokom mog skoro 20-godišnjeg vođenja Čelsija, uvek… »
Roman Abramovič napustio Čelsi posle 20 godina na čelu kluba

Roman Abramovič napustio Čelsi posle 20 godina na čelu kluba

Nova 26.02.2022
Roman Abramovič, dosadašnji prvi čovek londonskog Čelsija, napustio je ovaj klub. Abramovič se oglasio zvaničnim saopštenjem koje je preneo Čelsi, u kom je pojasnio motiv za ovu odluku: „Tokom perioda od 20 godina na čelu Čelsija, sebe sam… »
''Stamford Bridž'' na nogama, saopštenje Romana Abramoviča!

''Stamford Bridž'' na nogama, saopštenje Romana Abramoviča!

Sportske.net 26.02.2022
Ruska invazija na Ukrajinu ne prestaje, brojne su reakcije sa svih strana sveta, svi očekuju da se situacija u Ukrajini što pre smiri i da konačno dođe do pregovora dve strane, ali za sada je teško bilo šta prognozirati. U takvim okolnostima… »
Šok u Londonu: Roman Abramovič napustio Čelsi!

Šok u Londonu: Roman Abramovič napustio Čelsi!

Hot sport 26.02.2022
Potez koji je mnoge šokirao! Vlasnik Čelsija i ruski multimilijarder Roman Abramovič odlučio je da se povuče iz klube. U buduće, klubom će upravljati poverioci Čelsijeve fondacije dobrotvornog karaktera. ‘Tokom mog skoro 20-godišnjeg vođenja… »
Abramovič se povukao: Uvek sam radio u interesu Čelsija

Abramovič se povukao: Uvek sam radio u interesu Čelsija

Sport klub 26.02.2022
Ruski biznismen Roman Abramovič odlučio je da se povuče iz Čelsija, pa će brigu o klubu preuzeti poverenici Čelsijeve dobrotvorne fondacije. „Tokom mog skoro 20-godišnjeg vođenja Čelsija, uvek sam smatrao da je moja uloga da budem čuvar kluba… »
Abramovič se povukao: Uvek sam radio u interesu Čelsija

Abramovič se povukao: Uvek sam radio u interesu Čelsija

N1 Info 26.02.2022
Ruski biznismen Roman Abramovič odlučio je da se povuče iz Čelsija, pa će brigu o klubu preuzeti poverenici Čelsijeve dobrotvorne fondacije. „Tokom mog skoro 20-godišnjeg vođenja Čelsija, uvek sam smatrao da je moja uloga da budem čuvar kluba… »

Vesti dana »