Povezane vesti

Jeb*te ne mogu ni da nas ubiju kako treba Čeda otkrio zašto je otišao iz Srbije pre atentata Zorana su mogli da odnesu sa…

Jeb*te ne mogu ni da nas ubiju kako treba Čeda otkrio zašto je otišao iz Srbije pre atentata Zorana su mogli da odnesu sa…

Kurir 26.02.2022
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović tvrdi da je premijer Zoran Đinđić imao loše obezbeđenje pre atentata i da je pre ubistva otišao iz Srbije jer policija nije mogla da mu garantuje bezbednost. Jovanović je naglasio da je… »
Prekoputa Hrvatska vojska, a zastavnik me obara sa leđa! Čeda o ratištu '91: Stao iznad mene i rekao "Slušaj mali..."

Prekoputa Hrvatska vojska, a zastavnik me obara sa leđa! Čeda o ratištu '91: Stao iznad mene i rekao "Slušaj mali..."

Mondo 26.02.2022
Osvrnuo se na jedan događaj sa ratišta koji se dogodio 1991. godine u Divuljama. Osvrnuo se na jedan događaj sa ratišta koji se dogodio 1991. godine u Divuljama. Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović istakao je da se Srbija suočava… »
Jovanović otkrio detalje sa ratišta u Hrvatskoj: Potrpaju nas u kamione, narod baca cveće po nama, a nas voze na front

Jovanović otkrio detalje sa ratišta u Hrvatskoj: Potrpaju nas u kamione, narod baca cveće po nama, a nas voze na front

Kurir 26.02.2022
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović istakao je da se Srbija suočava sa problemima koji se prenose sa generacije na generaciju i naglašava da će doći momenat kad će pod njima našoj deci "pući kičma". - Mi smo društvo koje ne… »

Vesti dana »