Povezane vesti

Huso Mujić neće podržati ćerku! Car je kriminalac! (VIDEO)

Huso Mujić neće podržati ćerku! Car je kriminalac! (VIDEO)

Svet plus 27.02.2022
Otac Dalile Dragojević Huso Mujić neće podržati ćerku ukoliko ostane u vezi sa Filipom. Car je kriminalac! Pomenuo je i Dejana. Huso Mujić, otac Dalile Dragojević, je bio jedan od gostiju u novoj epizodi emisije "Premijera - Vikend Specijal", a… »
Optužili su me za pljačku od milion i po! Zadrugar otkrio zbog čega ne sme da se vrati u Hrvatsku - ovo su detalji!

Optužili su me za pljačku od milion i po! Zadrugar otkrio zbog čega ne sme da se vrati u Hrvatsku - ovo su detalji!

Mondo 27.02.2022
Burna prošlost Filipa Cara. Burna prošlost Filipa Cara. Filip Car učesnik je već nekoliko sezona Zadruga, a u javnosti se nekoliko puta spekulisalo o njegovoj problematičnoj prošlosti. Iako je sam priznao da u rodnu Hrvatsku ne može da se vrati i… »
Šok ispovest filipa cara! U suzama otkrio zašto ne sme u Hrvatsku: Priznao sve o pljačkama i danima u istražnom zatvoru!

Šok ispovest filipa cara! U suzama otkrio zašto ne sme u Hrvatsku: Priznao sve o pljačkama i danima u istražnom zatvoru!

Kurir 27.02.2022
Rijaliti učesnik Filip Car otvorio je dušu pred kamerama i osvrnuo se na svoj životni put i učešće u rijalitiju. - U Zadruzi sam dve godine, nisam bio kući dugo. Vrati me pesma u moj kraj, zavičaj, pored moje majke. Nisam mislio da ćemo ovako… »

Vesti dana »