Povezane vesti

Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju: Više od 500.000 napustilo zemlju

Prve izbeglice iz Ukrajine stigle u Srbiju: Više od 500.000 napustilo zemlju

Pravda 28.02.2022
Direktor Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila Radoš Đurović kaže da su prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju, za sada, uglavnom kod svoje rodbine i prijatelja. "Kontaktiraju nas i mi ih upućujemo na Graničnu policiju da… »
Izbeglice iz Ukrajine stižu u Srbiju

Izbeglice iz Ukrajine stižu u Srbiju

Slobodna Evropa 28.02.2022
"Imamo prve izbeglice iz Ukrajine, kontaktirali su nas u subotu, a to se nastavilo do danas", rekao je za Radio Slobodna Evropa Radoš Đurović, direktor nevladinog Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila. "Za sada su to ljudi koji dolaze kod… »
Prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju

Prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju

Euronews 28.02.2022
Direktor Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila Radoš Ðurović kaže da su prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju, za sada, uglavnom kod svoje rodbine i prijatelja. "Kontaktiraju nas i mi ih upućujemo na Graničnu policiju da… »
Đurović: Izbeglice iz Ukrajine već stigle u Srbiju

Đurović: Izbeglice iz Ukrajine već stigle u Srbiju

Dnevnik 28.02.2022
BEOGRAD: Direktor Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila Radoš Đurović kaže da su prve izbeglice iz Ukrajjine već počele da dolaze u Srbiju, za sada, uglavnom kod svoje rodbine i prijatelja. "Kontaktiraju nas i mi ih upućujemo na Graničnu… »
Prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju

Prve izbeglice iz Ukrajine već počele da dolaze u Srbiju

Nova 28.02.2022
Direktor Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila Radoš Ðurović izjavio je da su prve izbeglice iz Ukrajjine već počele da dolaze u Srbiju, , za sada, uglavnom kod svoje rodbine i prijatelja. „Kontaktiraju nas i mi ih upućujemo na Graničnu… »

Vesti dana »