Povezane vesti

Vučić: Srbija će čuvati svoju poziciju o ukrajinskoj krizi koliko god bude mogla

Vučić: Srbija će čuvati svoju poziciju o ukrajinskoj krizi koliko god bude mogla

N1 Info 28.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija ima svoju poziciju po pitanju ukrajinske krize i čuvaće je koliko god bude mogla. Vučić je povodom navoda švedskog diplomate Karla Bilta da se Srbija svojim stavom o ruskoj invaziji na… »
Vučić kaže da će Srbija čuvati svoju poziciju prema ukrajinskoj krizi

Vučić kaže da će Srbija čuvati svoju poziciju prema ukrajinskoj krizi

Slobodna Evropa 28.02.2022
"Srbija ima svoju poziciju po pitanju ukrajinske krize i čuvaće je koliko god bude mogla", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić 28. februara na otvaranju radova na izgradnji nove fabrike kompanije Wacker Neuson u Kragujevcu. Vučić je povodom… »
Predsednik Vučić: Za 3 dana ostario sam 10 godina! Prethodni događaji za mene nisu bili kampanja, već noćna mora

Predsednik Vučić: Za 3 dana ostario sam 10 godina! Prethodni događaji za mene nisu bili kampanja, već noćna mora

Kurir 28.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su, usled ukrajinske krize i velikog pritiska kojem je izložen, protekli dani za njega bili noćna mora, najteži u njegovom dosadašnjem profesionalnom radu - Prethodni dani za mene nisu bili… »
Vučić: Situacija nije naivna za Srbiju, za 3 dana ostario sam kao za 10 godina

Vučić: Situacija nije naivna za Srbiju, za 3 dana ostario sam kao za 10 godina

Nova 28.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da situacija po Srbiju, u vezi krize u Ukrajini, uopšte nije naivna. Upitan da li će Srbija snositi posledice zbog neuvođenja sankcija Rusiji, kao i da prokomentariše tvit Karla Bilta da zbog toga Srbija… »
Predsednik Vučić o koreografiji Delija: To su laži, histerija protiv naše zemlje

Predsednik Vučić o koreografiji Delija: To su laži, histerija protiv naše zemlje

Kurir 28.02.2022
Predsednik republike Srbije Aleksandar Vučić dotakao tokom obraćanja medijima u Kragujevcu na početku izgradnje "Wacker Neuson" i dešavanja sa Marakane, na kojoj je viđena koreografija Delija koja je izazvala pregršt lažnih vesti i sramnih… »
"Ne pamtim da je ovako teška situacija bila": Vučić: Godina prođe, ali dan nikad. Ostario sam za tri dana kao u prethodnih…

"Ne pamtim da je ovako teška situacija bila": Vučić: Godina prođe, ali dan nikad. Ostario sam za tri dana kao u prethodnih…

Blic 28.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da situacija po Srbiju, u vezi s krizom u Ukrajini, uopšte nije naivna. Upitan da li će Srbija snositi posledice zbog neuvođenja sankcija Rusiji, kao i da prokomentariše tvit Karla Bilta da zbog toga Srbija… »
Histerija protiv Srbije! Vučić o lažnim vestima koje su se pojavile u medijima

Histerija protiv Srbije! Vučić o lažnim vestima koje su se pojavile u medijima

Večernje novosti 28.02.2022
Foto: Tanjug - Za mene su prethodni dani bukvalno kao noćna mora, najteži u mom profesionalnom radu. Drago mi je da to drugi ljudi ne osećaju. Prihvatio sam sve kritike, primedbe, pritiske.. Čak ni u Briselu 2013. godine, kada je bilo veoma, veoma… »

Vesti dana »