Povezane vesti

Detalji krvave drame u Umki! Zdravka napadač jurio dok ga nije sustigao: Drug ga našao krvavog u automobilu!

Detalji krvave drame u Umki! Zdravka napadač jurio dok ga nije sustigao: Drug ga našao krvavog u automobilu!

Kurir 28.02.2022
Zdravko B. je prevezen na odeljenje ortopedije na Banjici i odbio je saradnju sa policijom, a njegov napadač je priveden. U Carevačkog ulici u Umki danas je došlo do pucnjave u kojoj je ranjen Zdravko B. (25). Policija je imala pune ruke posla, s… »
"Mislio sam da je upucan u nogu, onda mi je rekao da je i u stomak": Prijatelj ranjenog boksera iz Umke policajcima ispričao…

"Mislio sam da je upucan u nogu, onda mi je rekao da je i u stomak": Prijatelj ranjenog boksera iz Umke policajcima ispričao…

Blic 28.02.2022
- Čekao sam Zdravka da dođe po mene jer smo trebali da idemo u kladionicu. Sa terase sam video da su vrata od njegovog vozila ulubljena. Mislio sam da je imao saobraćajnu nesreću... - rekao je policajcima prijatelj boksera Zdravka B. koji je danas… »
Došao sav krvav po druga pa zajedno otišli u apoteku: Napadač koji je pucao na Zdravka u Umki, pre 3 godine napao i njegovog…

Došao sav krvav po druga pa zajedno otišli u apoteku: Napadač koji je pucao na Zdravka u Umki, pre 3 godine napao i njegovog…

Kurir 28.02.2022
Zdravko B. (25) na kog je pucano u ulici Carska u beogradskom naselju Umka pronađen je upucan na ulici. Kako saznajemo upucani mladić se dogovorio sa prijateljem da se nađu. - Čuli smo da je Zdravko upucan, pa je krvav došao po druga i njih dvojica… »
Pronađen ranjen nasred ulice u Umci! Prve slike sa mesta nesreće - mladić (24) odbio da sarađuje sa policijom (foto)

Pronađen ranjen nasred ulice u Umci! Prve slike sa mesta nesreće - mladić (24) odbio da sarađuje sa policijom (foto)

Mondo 28.02.2022
U pucnjavi je povređen mladić (24). U pucnjavi je povređen mladić (24). U beogradskom naselju Umka dogodila se danas pucnjava. U Carevačkoj ulici na Umci upucan je mladić (24) u nogu i stomak. Policija i lekari upućeni su na mesto dešavanja… »
Pucnjava u umki: Mladić ranjen u nogu i stomak, odbija saradnju s policijom

Pucnjava u umki: Mladić ranjen u nogu i stomak, odbija saradnju s policijom

Kurir 28.02.2022
BEOGRAD - U beogradskom naselju Umka dogodila se pucnjava u kojoj je ranjena jedna osoba. Upucan je mladić (25) u nogu i stomak. Upucan je u Carevačkoj ulici u tom beogradskom naselju. Prilikom dolaska policije i Hitne pomoći bio je u svesnom stanju i… »
Prvi snimci iz umke: Mladi bokser nađen ranjen nasred Carske ulice, ne zna se ko je pucao ni zašto a on ni da zucne pred…

Prvi snimci iz umke: Mladi bokser nađen ranjen nasred Carske ulice, ne zna se ko je pucao ni zašto a on ni da zucne pred…

Kurir 28.02.2022
BEOGRAD - Zdravko B. (25) na kog je pucano u ulici Carska u beogradskom naselju Umka pronađen je upucan na ulici. - Zasad se ne zna ko je pucao na mladića i koji je motiv napada, ali je upucani odbio saradnju sa policijom - kaže Kurirov sagovornik i… »
Policija blokirala ulicu u kojoj je došlo do pucnjave: Mladić ranjen u stomak i nogu, policajci ne daju nikome da prođe…

Policija blokirala ulicu u kojoj je došlo do pucnjave: Mladić ranjen u stomak i nogu, policajci ne daju nikome da prođe…

Blic 28.02.2022
Policija je blokirala Carevačku ulicu u beogradskom naselju Umka gde je danas ranjen mladić P. Z. Kako javlja reporter "Blica" s lica mesta, policija ne da da se prođe kroz ovu ulicu, a mladić je po svemu sudeći ranjen u kući ili dvorištu. Ranjeni… »
"Bratanica JE viknula: 'Beži u kuću, puca se!'" Komšije otkrile detalje napada na boksera: Mladić ranjen ležao na ulici…

"Bratanica JE viknula: 'Beži u kuću, puca se!'" Komšije otkrile detalje napada na boksera: Mladić ranjen ležao na ulici…

Blic 28.02.2022
Izašla sam iz kuće da ispratim komšinicu i vidim na putu leži dečko! U tom trenutku izašla je i moja bratanica i rekla mi: "Beži tetka u kuću, tu se puca". Ovako za "Blic" komšinica opisuje detalje pucnjave u kojoj je danas ranjen mladić Zdravko… »

Vesti dana »