Povezane vesti
Rusi nisu ubili 13 Ukrajinaca na Zmijskom ostrvu – otkriveno je šta se dogodilo
Nova 28.02.2022
Pre nekoliko dana u medijima se pojavila informacija da je u napadu ruskih snaga na Zmijsko ostrvo u Ukrajini stradalo 13 ukrajinskih državljana, među kojima je bilo i vojnika i civila. Prvi čovek Ukrajine Vladimir Zelenski potvrdio je da je u napadu… »
Ukrajinska mornarica: Branioci Zmijskog ostrva živi i zdravi
Blic 28.02.2022
Branioci Zmijskog ostrva u Crnom moru za koje se inicijalno mislilo da su mrtvi, "živi su i zdravi", kao je saopštila ukrajinska mornarica a preneo CNN. U ponedeljak je mornarica u saopštenju navela da su vojnici sa ostrva odbili dva napada ruskih… »
Ukrajinska mornarica: Vojnici sa Zmijskog ostrva u Crnom moru svi živi i zdravi
N1 Info 28.02.2022
Ukrajinski vojnici koji su branili Zmijsko ostrvo u Crnom moru, za koje se prvobitno mislilo da su poginuli, su "živi i zdravi", objavila je ukrajinska mornarica. U saopštenju mornarice se kaže da su vojnici na ostrvu odbili dva napada ruskih snaga… »
VIDEO: Vojnici sa Zmijskog ostrva, za koje je bilo objavljeno da su poginuli, živi su i zdravi
Radio 021 28.02.2022
Ukrajinski vojnici sa Zmijskog ostrva u Crnom moru, za koje je bilo objavljeno da su poginuli, "živi su i zdravi", objavila je ukrajinska mornarica. U saopštenju mornarice se kaže da su vojnici na ostrvu bili primorani da se predaju, zbog nedostatka… »
Vesti dana »

Angelina Topić četvrta na Svetskom dvoranskom prvenstvu u skoku uvis
Ozon pre 43 minutajoš 16 povezanih

U ruskom napadu na Kijev dvoje ubijenih, nekoliko povrijeđenih
Al Jazeera pre 31 minutajoš 9 povezanih

Dan žalosti u Novom Sadu zbog smrti Vukašina (18): On je 16. žrtva pada nadstrešnice na železničkoj stanici
Mondo pre 55 minutajoš 7 povezanih

Nesreća kod Pančevačkog mosta: Hitna pomoć pronašla mladića sa opekotinama
Kurir pre 1 satjoš 9 povezanih